#80
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,78 gEstimate: € 150/200 -
#576
Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.No longer availableDim. 240 x 118 cmEstimate: € 40/50 -
#114Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Goed gezelschap”. Een inkttekening op papier”. Gemonogrameerd en gedateerd “XII”.
"Bonne compagnie". Un dessin à l'encre sur papier ». Monogrammé et daté "XII".No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/160 -
#674
“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
#60
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de saphir et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 250/300 -
#375
Een paar Chinees hardhouten bijzettafeltjes.
#49
“Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.
"Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.No longer availableDim. 42 cm x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#240
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,65 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 500/600 -
#677Bouillet Bourdelle
Een reeks van acht verzilverd metalen onderborden in originele doos.
#389
“Abstract landschap”. Pastel op board. In de stijl van André Lhote.
#140
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 550/600 -
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.