#126Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
#265Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120 / 180 -
#503Een bronzen koro met fo-hond op het deksel.
#298Fontein met metalen Bacchus naar de klassieke oudheid.
Fontaine en métal représentant Bacchus d’après l’antique.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 180 / 240 -
#446Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#610Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#759Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#690Een klein bureautje met twee kleine gevitreerde deurtjes. Jaren ‘20.
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000Drie landschappen op paneel. Gesigneerd.
Trois paysages sur panneau. Signés.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 60 / 100