#567
Een sculptuur van ivoor met voorstelling van twee mosselschelpen, waarin talrijke minuscule personages in een landschap. Op gebeeldhouwde zwarte houten sokkel. Een schaar van een krab ontbreekt. China, begin XXste eeuw.
Sculpture en ivoire représentant deux coquilles de moules dans lesquelles de nombreux personnages minuscules dans un paysage. Sur un socle sculpté en bois noirci. Une pince de crabe manque. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#485
Statiedegen, Belgisch, begin XXste eeuw.
#52
“Madonna met kind.” & “St. Joris met de draak.” Twee replica iconen.
#758
Poupée allemande ancienne à la tête en porcelaine avec épaules. Bouche fermée, yeux bleus “paper-weight”. Vêtements d’origine.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#276
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160 / 200 -
#388
Koperen art nouveau inktstel met twee glazen inktpotten.
#172Peeters
“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#34
“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#683
Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.
#145
#13
#682Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Paysage rupestre avec un village à l’arrière plan”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80120