Similar lots by type
-
#7Karl EnsKind met kuiken’, een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt ENS, Diaphan porzellan.
'Child with chick', a figurine made of multicolored porcelain. Marked ENS, Diaphan porcelain. -
#333Een vierkante Chinees porseleinen voorraadpot met krijgers in het decor.
A square Chinese porcelain storage jar with warriors in the decoration. -
#17Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.
A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. -
#323Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.
A set of 2 Chinese porcelain bowls. -
#318Een Chinese dekselvaas met een decor van meubilair en vazen. Niet gestempeld.
A Chinese lidded vase decorated with furniture and vases. Not stamped. -
#121Een lot van 2 bronzen plaquettes, naar Mucha.
A lot of 2 bronze plaques, after Mucha. -
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base. -
#321Twee platonische lichamen in hout.
Two platonic solids in wood. -
#1Een groot koperen beeld van een kemphaan.
A large copper sculpture of a snipe. -
#337Een Chinees porseleinen voorraadpot.
A Chinese porcelain storage jar. -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear. -
#421Een verzilverde bronzen koe.
A silver-plated bronze cow. -
#21“Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.
"Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity. -
#331‘Durge op de tijger’, een Indisch beeldje van beschilderd albast. Durga staat symbool voor de goddelijke vrouwelijke kracht (Shakti), moeder van het universum, strijdster tegen het kwaad, en belichaming van moed en vastberadenheid.
‘Durge on the tiger’, an Indian statue made of painted alabaster. Durga symbolizes divine feminine power (Shakti), mother of the universe, warrior against evil, and embodiment of courage and determination.
Other lots in this auction
-
#2Een lot van 2 militaire landkaarten, Zuidelijk operatie tooneel (papier op doek) en Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (papier).
A lot of 2 military maps, Southern operational theater (paper on canvas) and Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (paper). -
#11Een ronde bronzen plaquette met Napoleon in hoogreliëf.
A round bronze plaque depicting Napoleon in high relief. -
#338Een paar Tikkar huisgoden van rood aardewerk, man en vrouw. Afkomstig uit Kameroen.
A pair of Tikkar household deities in red pottery, man and woman. Originating from Cameroon. -
#283Louis BlancPeriod: 19e eeuw‘Histoire de la révolution française’, door Louis Blanc. 2 delen, niet gedateerd.
'History of the French Revolution', by Louis Blanc. 2 volumes, undated. -
#93Christofle FranceEen set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
A set of 7 silver-plated metal side plates, marked. -
#38Hermes“Hermes 3000”, de Rolls Royce onder de schrijfmachines, met 33 cm wagen, originele reclame, handleiding, aankoopbewijs en koffer uit 1976.
"Hermes 3000", the Rolls Royce among typewriters, with 33 cm carriage, original advertisement, manual, purchase receipt, and case from 1976. -
#9Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.
Two painted miniatures with female portraits. -
#53Christofle FranceEen lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 10 grote messen, 5 kleine messen, 6 botermessen en een taartschep, toegevoegd een schaaltje, een suikertang, een serveerlepel en een peper en zoutvaatje. Alles gemerkt Christofle.
A lot of silver-plated flatware, including 10 large knives, 5 small knives, 6 butter knives, and a cake server, along with a dish, a sugar tong, a serving spoon, and a salt and pepper set. All marked Christofle. -
#91Christofle FranceEen set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
A set of 7 silver-plated metal underplates, marked. -
#107Twee polychrome bronzen varkentjes aan de feestdis.
Two polychrome bronze piglets at the feast. -
#281Longwy, FranceEen lampvoet van meerkleurig aardewerk, gemerkt ‘Emaux Longwy. Décoré à la main, Rehausse J. M. (Justin Masson). Gechipt aan de basis, een deel van de fitting is manco.
A lamp base made of multicolored earthenware, marked 'Emaux Longwy. Hand decorated, Enhanced by J. M. (Justin Masson). Chipped at the base, part of the socket is missing. -
#13Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.
A silver-plated tea caddy with two compartments. Marked WWH & Co, EP.



