#673
#423
Een Afrikaans houten beeldje met koperbeslag.
#475
#478
Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#267
Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
#370
Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .
#487
Een gefineerde violontafel.
#97
Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
#694Val Saint Lambert
Een reeks van zes geslepen en gekleurde kristallen glaasjes. Niet gemerkt.
#127
“Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.
#675Val Saint Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
#230
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 600/700