Other lots in this auction
-
#114Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.
Un lot de quatorze figurines, toutes sortes de porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#161“Danseres”. Een bronzen beeld op sokkel van meersoortig marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danceuse . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre multicolore. D'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 200 -
#314Edward PellensPeriod: 1872 - 1947“Straatzicht”; “Schepen in het dok”; “De buildrager”; “De Palingbrug” & “Op Signoorken”. Drie linosnedes en drie houtsnedes. Allen gemonogrameerd binnen de plaat.
Vue de rue ; Ships in the dock ; Le débardeur ; Le Palingbrug & Op Signoorken . Trois linogravures et trois gravures sur bois. Tous monogrammées dans la planche.No longer availableDim. 20 x 12 - 22 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#25De Greef SwissEen dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
Une montre pour femme avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#344Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“St. Jacobskerk, Antwerpen”; “Kerk te Wespelaer” & “Poort (Walter Vaes)”. Drie etsen, allen gesigneerd buiten de plaat.
L’Eglise Saint-Jacques à Anvers, L’église de Wespelaer et Porte (Walter Vaes). Trois eaux fortes signées hors planche.No longer availableDim. 20 x 13; 14 x 9 & 20 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#551Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine décoré d'un sage sur un âne et de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238“Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.
Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#184Een verguld houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kroon.
Un miroir en bois doré de style Louis-Philippe avec une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 260 / 280 -
#393NieuwpoortEen lot van twaalf verzilverd metalen kopjes met ondertasjes. Gemerkt.
Un lot de douze tasses en métal argenté avec soucoupes. Marquées.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558Een bronzen nijlpaard.
Un hippopotame en bronze.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 300 / 320 -
#259Roger Van Akeleyn“Surrealistisch landschap met ruïne”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
Paysage surréaliste avec ruine . Pastel sur papier. Signé et daté '78.No longer availableDim. 63 x 72 cmEstimate: € 50 / 75

