Other lots in this auction
-
#358Een klein madonnabeeldje onder glazen stolp.
Une petite statue de la Vierge sous une cloche en verre.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#240Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,64 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,64 ct.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#160Een 18 karaats wit gouden hartvormige hanger bezet met diamanten wit en grijze met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 carats serti de diamants blancs et gris d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 550 / 650 -
#524Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie in grijsblauw”. Olieverf op paneel.
Composition en gris-bleu . Huile sur panneau.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#33Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.
Une paire de lunettes de théâtre recouvertes de cuir. Dans une pochette.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#363Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende vazen op voet, een designschaaltje en een snavelkan met verzilverd montuur. De grootste vaas met randschilfer.
Un lot de cristal incolore, composé de deux vases différents sur pied, d'un plat design et d'un pichet à bec avec monture en métal argenté. Le plus grand vase à éclat au rebord.No longer availableDim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#612Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie”. Een collage, olieverf op paneel en met röntgenfoto’s van de dochter van de kunstenares.
Composition . Un collage, huile sur panneau et avec radiographies de la fille de l'artiste.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#509Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020Een kruisvormige assemblage met olieverfschilderij op paneel.
Assemblage en forme de croix avec peinture à l’huile sur panneau.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 150 / 300 -
#286Een verguld houten faldistorium met kussen.
Un faldistorium en bois doré avec coussin.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 150 / 180 -
#498Veertien diverse porseleinen borden met Cantondecors. Chinees werk.
Quatorze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations Canton. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 140 / 200 -
#618Een grote gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Un grand pot de gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de caractères.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480Een lot zilveren juwelen waaronder drie kettingen waarvan twee met hangers, vier ringen waarvan twee met half edelstenen en twee slavenarmbandjes.
Un lot de bijoux en argent dont trois colliers, deux avec pendentifs, quatre bagues, deux avec des pierres semi-précieuses et deux bracelets d'esclave.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 60 / 100

