Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Enkele oude aandelen: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.

Enkele oude aandelen: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.

Quelques anciennes actions: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.
SKU: 1512200012.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #500
    Yves Saint Laurent

    Een halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.

    Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #447
    Nao by Lladro, Valencia

    “Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Geisha avec éventail . Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #31

    Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.

    Lanterne de navire en laiton rouge et cloche de bateau en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #697

    Een lot van drie karaffen, waarbij één kristallen en twee glazen (twee doppen onderaan beschadigd) en een oude Engelse sodafles van blauw glas.

    Un lot de trois carafes, un en cristal et deux en verres (deux bouchons endommagés au fond) et une vieille bouteille de soda en verre bleu anglais.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #454
    Moriya Shotei
    Period: 1890 - 1972

    “De regenbui”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”L’averse de pluie”. Une gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #39
    Frank-Ivo van Damme
    Period: Merksem, 1932

    Een lot van zeven houtsneden, allen gesigneerd buiten de plaat. Bijgevoegd acht folders/wenskaarten met gravures, waarvan drie gesigneerd.

    Un lot de sept gravures sur bois, toutes signées à l'extérieur de la planche. Ainsi que huit brochures / cartes de vœux avec des gravures, dont trois sont signées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #415

    Een gevarieerd lot verzilverd metalen en witmetalen bestekken, waarbij een groot deel in vijf houten ménagères.

    Un lot varié de couverts en métal argenté et métal blanc, avec une grande partie dans cinq ménagères en bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #281
    Alfa, Italy

    Een driedelig klokstek van porselein en goudgepatineerd metaal, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, naar antiek Limoges-voorbeeld.

    Cloche en trois parties en porcelaine et métal patiné or, composée d'une pendule et de deux cassolettes, d'après un ancien exemple de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #421

    Een paar Aziatische kruikjes van geglazuurd aardewerk met handvat.

    Une paire de cruches asiatiques en faïence émaillée avec poignée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223

    “Vrouwen met bloemenmanden”. Een paar bronzen beelden naar werk van Moreau. Op grijs marmeren sokkels.

    Femmes aux paniers de fleurs . Une paire de statues en bronze d'après l'oeuvre de Moreau. Sur socles en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #581
    Johan Lewi
    Period: °1957

    Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.

    Deux personnages assis. Céramique. Signé.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #428
    Period: °1957

    “Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.

    Homme à cheval . Céramique. Non signé.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More