Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Enkele oude aandelen: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.

Enkele oude aandelen: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.

Quelques anciennes actions: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.
SKU: 1512200012.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #38

    Een karafje en drie borrelglaasjes van blauw glas, versierd met handgeschilderd decor. Gepresenteerd op een rond schoteltje met kant tussen glas in verzilverd metalen montuur.

    Une carafe et trois verres à liqueur en verre bleu, décorés avec un décor peint à la main. Présenté sur une soucoupe ronde avec de la dentelle entre le verre dans une monture en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm;: Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37

    Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.

    Un petit vase en faïence italienne d'après une exemple baroque à décor en relief polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #684

    “Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening achteraan “Crippa 70”.

    Composition de surface . Huile sur toile. Signature d'ours au dos Crippa 70 .
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #137

    Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.

    Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23 x 9 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #40

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct.
    No longer available
    Dim. 5,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #21

    Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.

    Un vase, un vase sur pied et un bol en cristal incolore taillé, ce dernier avec des montures en laiton. Tous marqués. En bas. Le premier avec un petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #490

    “handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.

    marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #29
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    Een lot van vier gravures, waarbij een kleurenets. Allen gemonogrammeerd binnen de plaat en twee gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot de quatre gravures, dont une eau-forte en couleurs. Toutes monogrammées à l'intérieur de la planche et deux signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 12 x 7,5; 12,5 x 9,5; 16 x 11,5 & 22 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #434
    Corneille

    “Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genummerd XXII/XXX buiten de plaat.

    Femme et chat . Une lithographie. Signée, datée 88 et numérotée XXII / XXX hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #237

    Een paar bronzen spelende meisjes op een stoel. Onderaan gemerkt.

    Une paire de filles en bronze jouant sur une chaise. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 1290 / 200
  • #280

    Drie verschillende munten waaronder: Arabië, Bostra, Filips II Caesar 244-216. Brons 245/246. 6,13 g. Fenicië, Dora. Trajan 98-117. Brons. BMC 32. 12,94 g. Judea, eerste opstand tegen Rome 66-70. Brons 69, Jerusalem. AJC 30. 5,85 g.

    Trois pièces différentes dont: Arabie, Bostra, Philipe II César 244-216. Bronze 245/246. 6,13 g. Phénicie, Dora. Trajan 98-117. Bronze. BMC 32. 12,94 g. Judée, Première révolte contre Rome 66-70. Bronze 69, Jérusalem. AJC 30. 5,85 g.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #138

    Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.

    Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More