Other lots by Goebel, West-Germany
-
#585Goebel, West-Germany“Hausmusik”. Een lampje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 232.
"Hausmusik". Une lampe en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 232.No longer availableDim. h: 54 cm (m.k.)Estimate: € 60 / 80 -
#383Goebel, West-Germany“Behut’ uns beide”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 658. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1997/98.
"Behut' uns beide". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 658. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1997/98.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Goebel, West-Germany“Kükenmütterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 57/I.
"Kükenmütterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 57/I.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Goebel, West-Germany“Coffee break”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 409. Exclusieve uitgave voor de Goebel Collectors Club No.8.
"Pause café". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no 409. Édition exclusive pour le Goebel Collectors Club No.8.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#358Goebel, West-Germany“Im Hühnerhof”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 199/1.
Im Huhnerhof. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 199/1.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#633Goebel, West-Germany“Geigerlein mit Hund”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 1.
Geigerlein mit Hund. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 1.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#583Goebel, West-Germany“Engel mit Kerze”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 192. Gesigneerd door de decorateur.
Engel mit Kerze. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 192. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Goebel, West-Germany“Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.
"Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#578Goebel, West-Germany“Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#573Goebel, West-Germany“In Tausend Ängsten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 201/1.
« In Tausend Ängsten ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 201/1.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Goebel, West-Germany“Wir gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
«Wir gratulieren». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Goebel, West-Germany“Die Gratulantin”. Een groot beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/V. Gesigneerd door de decorateur.
"Die Gratulantin". Une grande sculpture en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 13/V. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#453Goebel, West-Germany“Markt-Christel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 175.
"Markt-Christel". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 175.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#398Goebel, West-Germany“Schlaf gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 424. Gesigneerd door de decorateur.
"Schlaf gut". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 424. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#568Goebel, Germany“Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 45 / 65 -
#668Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#673Goebel, Germany“Muß noch gießen” & “Muß noch umgraben”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.729 & 727. Speciale editie M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.
"Muß noch gießen" & "Muß noch umgraben". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°729 & 727. Édition spéciale M.I. Hummelclub 1997/98 & 1998/99.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#615Goebel, GermanyVijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.
Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.No longer availableDim. h: 25,5 - 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#553Goebel, Germany“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 71. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#653Goebel, Germany“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#554Goebel, Germany“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 71/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#363Goebel, Germany“Der Kunstkritiker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 318. Eerste uitgave 1991.
"Le critique d'art". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. N° 318. Première édition 1991.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#658Goebel, Germany“Strickliesl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 69.
"Strickliesl". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 69.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#538Goebel, Germany“Fahr in die Weinacht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 396/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Fahr in die Weinnacht". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 396/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#678Goebel, Germany“Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.
"Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.No longer availableDim. h: 7 & 7,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#643Goebel, Germany“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#378Goebel, Germany“Wanderbub mit hund”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 5.
"Wanderbub mit hund". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 5.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#543Goebel, Germany“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Goebel, Germany“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#648Goebel, Germany“Zum 20. Geburtstag”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusieve uitgave voor de M.I. Hummel Club. Jubileumuitgave 1977 - 1997. Gemerkt onderaan.
"Zum 20. Geburtstag". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive pour le M.I. Hummel Club. Edition anniversaire 1977 - 1997. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#548Goebel, Germany“Märchenstunde”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 458. Eerste uitgave 1992. Gesigneerd door de decorateur.
"Märchenstunde". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 458. Première édition 1992. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#533Goebel, Germany“Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#558Goebel, Germany“Stille nacht, Heilige nacht”. Een roterend muziekgroepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van Frobek. Onderaan gemerkt. No. 42 328.
"Nuit silencieuse, nuit sainte". Un groupe de musique tournant en biscuit multicolore de la série Frobek. Marqué en bas. no. 42 328.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#563Goebel, Germany“Wir Gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
"Wir Gratulieren". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Goebel, Germany“Nix für dich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 317.
"Nix fourrure dich". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 317.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#544Goebel, Germany“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#598Goebel, Germany“Der apotheker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 322. 1955.
"Le pharmacien". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 322. 1955.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#319Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.
Un plat chauffant en porcelaine de Chine multicolore avec couvercle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,90 ct.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 900 / 1000 -
#313Helvetia ElectricEen verguld schouwklokje op elektriciteit.
Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#674Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#138“Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.
"Danseur". Une statuette en bronze sur un socle en marbre dans l'esprit Art Déco. D'après les modèles de Chiperus.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 380 -
#480Een oude zakhorloge in de stijl van de vrijmetselarij. In werkende staat. Chinees werk.
Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.No longer availableDim. 6,5 x 5,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#508Goebel, Germany“Das Nesthäckchen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1994. No. 574.
"Das Nesthäckchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1994. 574.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200 / 250 -
#279Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Binnenkoer met kerktoren in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Cour avec clocher en arrière-plan ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#641Twee gietijzeren Chinese theepotjes, waarbij één groen en één roodgepatineerd en de laatste met decor van libellen.
Deux théières de Chine en fonte, l'une à patine verte et l'autre à patine rouge et la dernière à décor de libellules.No longer availableDim. h : 15 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629Een vaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal met bloemendecor.
Vase en cristal taillé et doublé magenta à décor floral.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#500Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.No longer availableEstimate: € 200 / 250



