Similar lots by type
-
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 700 / 800 -
#65Gamet“Damesportret”. Een miniatuur van zilver als hanger beschildering op glas en bezet met markasiet. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature en argent en pendentif. Peinte sur verre et entourée de marcassite. Signée.No longer availableDim. 5 x 3,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#105Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#280- Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2200 -
#75Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#50Een gedrukt miniatuur in een massief gouden omlijsting. Gemerkt 900‰ (21 ct). In rood lederen houdertje.
Miniature imprimée dans un encadrement en or jaune au poinçon de 900‰ (21 ct). Dans un étui en cuir rouge.No longer availableDim. 3 x 4 cm, Bruto: 17,91 gEstimate: € 300 / 400 -
#10Een lot van dertien verschillende horloges van roestvrij staal.
Lot de treize montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#80Een 18 karaats geel gouden ketting met druppelvormige hanger bezet met een diamant van ± 0,20 ct. en een gele saffier van ± 2 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme de goûte serti d’un diamant de ± 0,20 ct et d’un saphir jaune de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 900 / 1000 -
#85Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 500 / 600 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 2300 / 2400 -
#140Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 12,80 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#120Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#35BalmainEen paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#275Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#200Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 800 / 1000 -
#190Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,76 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#15Een lot van dertien verschillende horloges met lederen polsband.
Lot de treize montres différentes à bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 500 / 600 -
#270Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#115Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 14,52 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#265Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#210Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met en gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#70Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.
Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 250 / 350 -
#20Een lot van vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Lot de quatre montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 200
Other lots in this auction
-
#247Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#86Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200 / 220 -
#403Een driedelig garnituurtje van Limogesporseliein, bestaande uit een doosje en twee kandelaartjes met handgeschilderde decors.
Une garniture en porcelaine de Limoges en trois pièces comprenant une petite boite et deux chandeliers, peints à la main.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#484Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte de chasse". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620MärklinEen lot van zeven wagons, spoortype HO. Modellen 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 en 4159. We voegen er een wagon model 3128 van Primex aan toe. Allen in originele doos.
Un lot de sept wagons, rail HO. Modèles 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 en 4159. Nous ajoutons un wagon modèle 3128 Primex. Le tout dans son emballage original.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#531Een vaas van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. XIXe eeuw. Gemonteerd als lamp.
Un vase en porcelaine de Canton avec décor en cartouches. XIXième siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Een schouwpendule van verguld brons op onyxen voetstuk. De pendule rijkelijk versierd met classicistische voorstellingen in reliëf en bovenaan getooid met een voorstelling van een paardenmenner.
Pendule en bronze doré sur base en onyx. Richement décorée de scènes classiques en relief et surmontée d’un dompteur de deux chevaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 150 / 250 -
#415Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#635Een zwarte damesjurk met bijpassende vest versierd met pailletten. letsels.
Robe de soirée noire aux paillettes et veste assortie. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#174Delen“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#723Een achthoekige schotel van Imariporselein.
Un plat octogonal en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#435Een luchtertje van metaal en kristal met vijf lichtpunten.
Un petit lustre en métal et cristal à cinq points lumineux.No longer availableEstimate: € 60 / 80

