Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Etui met toiletstel in schildpad.
Etui met toiletstel in schildpad.

Etui met toiletstel in schildpad.

Un étui contenant une garniture de toilette en tortue.
SKU: 1212170178.
Category: curiosa.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 320 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #243

    Een lot van grote schelpen en een stuk koraal.

    Un lot de coquillages et corail.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #673

    Afrikaans gesneden ivoor. Drie beeldjes en een tandfragment.

    Lot d'objets en ivoire sculptée, comprenant trois statuettes et un fragment de défense.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #248

    Vier stuks mineralen.

    Quatre minéraux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #236

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.

    Un buffet en chêne à deux portes avec moulures et deux tiroirs. Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 153 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #515

    Twee gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.

    Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise et décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #669
    A. Beelenkamp

    “Interieur met wieg.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee restauraties.

    "Intérieur au berceau". Huile sur toile. Signée. Deux restaurations.
    No longer available
    Dim. 85 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #14

    Een kandelaar van Saksisch porselein met twee pastorale figuren (kleine letsels, H. 24 cm) en twee dito miniatuurvaasjes met een zittende en een staande mopshond (één hersteld aan de rand, H. 8 cm). Beide onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.

    Un candélabre en porcelaine de Saxe avec deux figures pastorales (quelques dégâts, hauteur 24 cm) et deux petits vases avec en décor un chien assis et un chien debout ( réparations). Portent une marque sous la base. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #569

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #793

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #237

    Bronzen beeld van een vrouw bij een gigantische fallus, naar Felicien Rops.

    Une statue en bronze représentant une femme auprès d'un phallus géant. D'après Felicien Rops.
    No longer available
    Dim. H. 18,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #409

    Een grote speculaasplank.

    Grande moule à spéculaas.
    No longer available
    Dim. 87 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Een lot van dertien verschillende horloges van roestvrij staal.

    Lot de treize montres différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.

    Une scène de temple en ivoire sculpté sur un socle en bois. Chine, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #685

    Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.

    Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #745

    Een mahoniehouten regulateur met schelp als kroon.

    Régulateur en acajou coiffé d’une coquille.
    No longer available
    Dim. 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More