#243Een lot van grote schelpen en een stuk koraal.
Un lot de coquillages et corail.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#673Afrikaans gesneden ivoor. Drie beeldjes en een tandfragment.
#248Vier stuks mineralen.
Quatre minéraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#236Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.
#669A. Beelenkamp“Interieur met wieg.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee restauraties.
"Intérieur au berceau". Huile sur toile. Signée. Deux restaurations.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 100 / 160 -
#14Een kandelaar van Saksisch porselein met twee pastorale figuren (kleine letsels, H. 24 cm) en twee dito miniatuurvaasjes met een zittende en een staande mopshond (één hersteld aan de rand, H. 8 cm). Beide onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Un candélabre en porcelaine de Saxe avec deux figures pastorales (quelques dégâts, hauteur 24 cm) et deux petits vases avec en décor un chien assis et un chien debout ( réparations). Portent une marque sous la base. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#237Bronzen beeld van een vrouw bij een gigantische fallus, naar Felicien Rops.
Une statue en bronze représentant une femme auprès d'un phallus géant. D'après Felicien Rops.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 90 / 110 -
#409Een grote speculaasplank.
Grande moule à spéculaas.No longer availableDim. 87 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een lot van dertien verschillende horloges van roestvrij staal.
#507Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.
Une scène de temple en ivoire sculpté sur un socle en bois. Chine, début XXième siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#745Een mahoniehouten regulateur met schelp als kroon.
Régulateur en acajou coiffé d’une coquille.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 30 / 40