Similar lots by type
-
#432
Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#833
Een lot van kunstboeken:- “H. V. Wolvens” - Georges Marlier (twee uitgaven)- “Un cercle d’amis. Belgische kunstenaars getuigen van hun tijd”.- “Impressionisme en symbolisme. De Belgische avant-garde 1880-1900”.
Lot de livres d’art:- “H. V. Wolvens” - Georges Marlier (deux éditions)- “Un cercle d’amis. Belgische kunstenaars getuigen van hun tijd”.- “Impressionisme en symbolisme. De Belgische avant-garde 1880-1900”.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#347
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#11
“Museo Storico Alfa Romeo-The Catalogue”. Ed. Giorgio Nada. Milaan, 2015.
“Musea Storico Alfa-Romeo - The Catalogue”. Ed. Giorgio Nadan, Milano 2015.No longer availableEstimate: € 22/24
Other lots in this auction
-
#81
Een koperen wandklok.
Pendule murale en cuivre.No longer availableDim. 43 x 39 cmEstimate: € 30/50 -
#796
Een gefineerd schrijfmeubeltje met vier laadjes in het bergvak onder het klapblad, een kleine lade voor inktpotjes en vier laden eronder.
Scriban en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs sous l’abattant, un petit tiroir pour les encriers en dessus de quatre autres tiroirs.No longer availableDim. 45 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#254Felix Eyskens
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#112Adolf Triest
“Hanengevecht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Combat de coqs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 100/120 -
#161Jimmy Choo
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac protecteur.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#326
Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#301
Een paar witte porseleinen hoornvazen met vergulde versiering. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe met een polychroom bloemenmotief (letsel aan rand). Brussel, XIXde eeuw.
Paire de cornets en porcelaine blanche à décor doré. Nous ajoutons un exemplaire plus petit avec fleurs polychromes (dégât au bord). Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80/120 -
#100
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 600/800 -
#457
Een flesje van Romeins glas.
Petit flacon en verre romain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#373Val St. Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vier asbakken en een vaas op voet met messingen montuur.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant quatre cendriers et un vase sur piédouche à monture en laiton.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#384Antonio Zen, Nove (Vicenza)
Een polychrome aardewerken zalmschaal met deksel naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Plat à saumon couvert et avec présentoir en faïence polychrome d’après un exemple du baroque. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 51 cmEstimate: € 50/60 -
#184
Een gegraveerde zilveren sigarettendoos. Keuren van Birmingham 1898, zilversmid Minshull & Latimer.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons de Birmingham 1898, orfèvre Minshull & Latimer.No longer availableDim. 13 x 8,5 cm - 158 gEstimate: € 200/300