#758“ L’ homme et son image”. Een uitgave van “ Europalia 89 : Japan in Belgium”.
”L’homme et son image”. Une édition “Europalia 89 : Japan in Belgium”.No longer availableEstimate: € 24 / 26 -
#777“Marilyn in woorden, foto’s en muziek” . R. Havers en R. Evans. Atrium, 2011.
”Marilyn in woorden, foto’s en muziek”. R. Havers et R. Evans. Atrium, 2011.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#368Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Twee boeken in een hoes. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Deux livres sous housse.- “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#463Een Chinese bel in een opengewerkte staander van rood- en goudgepatineerd hout.
Une cloche chinoise sur un montant en bois rouge et doré ajouré.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#335Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
#73Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
#774Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
#32Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#702“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Roosenboom.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (6 pièces entre janvier 1943 et décembre 1946). 12, 14 (numéro de la libération, numéro spécial Noël) 15, 16 (numéro spécial Noël, bons découpés) 17 (bons découpé) 19. Usures, traces de papier collant et petits dégâts.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#351Twee verschillende speculaas vormen van hout.
Deux moules à spéculoos en bois.No longer availableDim. 40 x 30 en 17 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#459Leentje LindersDrie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “Le vélo volant” et “ Spad”.No longer availableDim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 50