#329Een set van drie ingekaderde Chinese prenten.
#189Een rijkelijk gedecoreerde zilveren poederdoos met initialen D S. 75 gram.
#238Een lot van vijf verzilverde koffie-, thee-en chocoladekannen.
#172“Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
"Maritime view", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower right.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#479Een vergulde halspiegel, assamblage met vroeg 20ste eeuwse floraal decor.
A gilded collar mirror, assemblage with early 20th-century floral decoration.No longer availableDim. 178 x 90 cmEstimate: € 180 / 260 -
#476Een paar Savonarola armstoelen van gebeeldhouwd hout. Mooi beeldhouwwerk met guirlandes en een beeldenaar van een man en een vrouw in de rugleuning. Einde XIXde eeuw.
A pair of Savonarola armchairs made of carved wood. Beautiful carving with garlands and a medallion of a man and a woman on the backrest. Late 19th century.No longer availableDim. H: 100cmEstimate: € 200 / 300 -
#221Een vintage wandelstok/paraplu met een verborgen steekwapen in het handvat.
A vintage walking stick/umbrella with a concealed blade in the handle.No longer availableDim. Lengte 81 cmEstimate: € 100 / 150 -
#128Unter Weiss Bach“Het schaakspel”, een porseleinen groep, gemerkt Unterweissbach, lichte schade aan het kleed en bladeren.
#635Een luchter van kristal en messing. Versierd met kristallen parelsnoeren en met vijf lichtpunten.
A chandelier of crystal and brass. Decorated with crystal bead strings and featuring five light points.No longer availableDim. Hoogte 50, Ø 50 cmEstimate: € 100 / 180