#584Gaston BogaertPeriod: 1918-2008“L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.
#651Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
#97Een mondgeblazen bruidsstolp met fluwelen kussentje en vergulde bladeren en bloemen.
Une cloche soufflée de mariage avec un petit coussin en velours et fleurs et feuilles dorées.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 4 / 50 -
#31Een groen marmeren lampenvoet.
Un pied de lampe en marbre vert.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#486MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#469J. Nickx (?)“Bladeren en mens”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.
”Feuilles et humain”. une lithographie. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Boten”. Gemengde techniek.
#573“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
#352R. Van Oppen“Galjoen voor anker”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#58Een lot van zes blauw glazen vazen.
#733“Aapjes”. Een gepatineerde plaasteren groep.
”Petits singes”. Groupe en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100