#164Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979“Paarden aan de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux auprès de l’étable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 240 / 280 -
#665Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
#298Een Bretoens houten miniatuurkastje.
#581Een zittende voorouder van gebeeldhouwd hout. Met attributen van een hoogwaardigheidsbekleder. Kleine letsels en herstellingen. Stroomgebied van de Benue-rivier (Nigeria of Congo).
Statue d’un ancêtre assis en bois sculpté. Aux attributs d’un chef. Petits dégâts et réparations. Vallée de la Benue (Nigeria ou Congo).No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#751Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
#673Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#39N. Wouters“Jonge vrouw in lingerie”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune femme en lingerie”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 35