#575Nannini
Een grijze muts met bijpassend tasje van wol.
Bonnet gris et sac assorti en laine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#604Roger RaveelPeriod: 1921-2013
#224
Lustre en fer forgé à trois lumières et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 50/80 -
#388Val Saint-Lambert
Vier stuks kristal: twee kleurloze asbakken (1 zonder merk) en twee rode vazen.
#693
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#696
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 285 x 197 cmEstimate: € 120/200 -
#690Vincenti
Een halssnoer bezet met half edelstenen.
#463
Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
Een tweedeursbuffet met gevacheteerde panelen.
#610
#294Jules Grun
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#781
Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120/200