Similar lots by type
-
#612A. Stepanov
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.
“Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#271
Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.
Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#172
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100/200 -
#792
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#665
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@/180 -
#797César De CockPeriod: 1823-1904
“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 1500/2500 -
#202Julien Van de Veegaete
“Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#564Hilde Hendrickx
“De danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#236
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200/300 -
#608
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600/1000 -
#224G.C. Hansen
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200/240 -
#601
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 1000/1600 -
#586
Een Engelse tweeledige ladenkast z.g. chest-on-chest van gefineerd mahoniehout met drie laden onderaan en drie grote en twee kleine laden bovenaan. XIXe eeuw.
Une armoire à tiroirs en deux partiesdite chest-on-chest en acajou de placage, avec au dessous trois tiroirs, et au dessus deux petits et trois grands tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 200/300 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Louis-Philippestijl met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes en chêne style Louis Philippe avec deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 210 x 153 x 63 cmEstimate: € 200/240 -
#189Edgard Breyne
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#592Daniel GiermonprezPeriod: °1933
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd 25/9/57.
“Nature morte, poissons”. Huile sur toile. Signée à l’arrière et datée 25/9/57.No longer availableDim. 97 x 145 cmEstimate: € 250/350 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#589Egide P. Rosseels
“Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#219Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#199René De Lanoy
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 70 cmEstimate: € 160/200 -
#186
Een sobere garderobe met een gemoulureerde deur. XIXe eeuw.
Une garde robe sobre avec une porte à moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 200/260 -
#246
Een eikenhouten jachtkoffer met twee gemoulureerde deuren onder het wapencompartiment met klapblad. XIXe eeuw.
Un coffre de chasse en chêne avec deux portes à moulures en dessous du compartiment à armes. XIXième siècle.No longer availableDim. 81 x 130 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#204Albert DillensPeriod: °1844
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 20à/300
Other lots in this auction
-
#691Märklin
Een lot van zes treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4092 (2x), 4096, 4111, 4112G & 4225. Allen in originele doos.
Un lot de six wagons pour rails de type HO. Modèles 4092 (x2), 4096, 4111, 4112G & 4225. Le tout dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#623
Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.No longer availableDim. b: 28,5 cmEstimate: € 45/55 -
#432
Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#702Ron Van Riet
“Robert”. Tekening met opdracht, gesigneerd.(Ron Van Riet nam in 1984 de reeks “Robert en Bertrand” over van Willy Vandersteen).
“Robert”. Dessin au crayon dédicacé, signé et daté 1987. En 1984 Ron van Riet avait repris la série “Robert et Bertrand” de Willy Vandersteen.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#385
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant in princesse geslepen van ± 0,40 ct. en smaragd baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant taillé en princesse de ± 0,40 ct et de baguettes d’émeraude ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,21 gEstimate: € 900/1000 -
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
“Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
Een lot van vier kleine losse schilderijtjes.
Un lot de quatre petites peintures.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/220 -
#652Cardy
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 35/50 -
#132Marinus Van Eys
“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Marine et voilier”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 47 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#673
Een beeld van gesculpteerd hout. Zuid-Oost Azië.
Une statue en bois sculpté, Asie Sud-est.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/180 -
#664Jean-Pol
“Peter”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Peter”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#67
Een kruikje met zes likeurbekertjes op een dienblad van meerkleurig aardewerk. Rouen.
Une cruche et six gobelets à liqueur sur plateau en faïence polychrome. Rouen.No longer availableEstimate: € 25/35