Similar lots by type
-
#357Leon AbryPeriod: 1857 - 1905
“Soldaten bij de open haard”. Aquarel op papier.
“Soldats devant l’âtre”. Aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#114
“Dame met parasol”. Een Oriëntalistische aquarel op papier.
“Dame à l’ombrelle”. Aquarelle orientaliste sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#594M. Cockx
“Twee clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Deux clowns”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#592Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Een pierrot, een clown en een jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Un pierrot, un clown et un petit garçon”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 X 75 cmEstimate: € 50/80 -
#684Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Bloemenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Fille aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#194
“Heiligentafereel”. Gouache op papier. XIXe eeuw. Vochtsporen.
“Scène de la vie d’un saint”. Gouache sur papier. XIXe siècle. Traces d’humidité.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 50/80 -
#214
“Portret van een adellijke dame”. Pastel op papier. XIXe eeuw.
“Portrait d’une dame de qualité”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#564Helleu
“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#694M. Cockx
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 X 46 cmEstimate: € 100/150 -
#619Anne Verrassel
Een reeks van drie architecturale studies voor een woning. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Suite de trois études architecturales. Aquarelle sur papier. Signées et datées ‘96.No longer availableDim. 34 x 99 cmEstimate: € 60/80 -
#679M. Cockx
“Vrouw met kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Femme au chat”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#382Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#314Georges Chappuis
“Fontaine à St. Paul”. Aquarel. Gesigneerd
“Fontaine à St. Paul”. Aquarelle signée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160/200 -
#542Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#664M. Cockx
“Rokende clown”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Clown fumant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#614L. Ad Cock
“Zittende vrouwenfiguur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme assise”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#489A. Pilate
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 20/40 -
#56Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 120/180 -
#649Hilde Hendrickx
“Dame met rozen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame aux roses”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 110 x 75 cmEstimate: € 100/150 -
#702
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#519Leo DutoyPeriod: °1938
“Chimpansee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chimpanzé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#367Lalique
Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 220/260 -
#208
“De kruisafneming”. Een plaquette van pijpaarde in reliëf naar voorbeeld van Rubens. Onleesbaar gesigneerd. Einde XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Plaquette en terre de pipe en relief d’après Rubens. Illisiblement signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 200/240 -
#203
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#516
Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200/240 -
#295
Een 18 karaats geel gouden toi et moi bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en één robijn van ± 0,40 ct.
Bague toi et moi en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 900/1000 -
#557
Een lot Aziatisch aardewerk, bestaande uit een waterdruppelaar, drie verschillende wijnkruikjes, waarvan één Birmaans, en een halsvaasje met een decor van kraanvogels.
Lot de faïences asiatiques comprenant un compte-gouttes, trois différentes cruches à vin, dont une de Birmanie et un vase à haut col et un décor de grues.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#368Capodimonte
Twee groepjes van een jongen en een meisje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
Deux groupes d’un garçon et d’une fille en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#9
Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#254M. Brulez
“Kempisch dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 180/200 -
#198
Een zilveren taartschep met een ajourwerk rond een reliëfdecor met een genretafereel. Nederlandse keur, tweede gehalte (833‰.). Tussen 1814 en 1953.
Pelle à tarte en argent ajourée et décorée d’une scène de genre en relief. Poinçon hollandais, deuxième titre (833‰). Entre 1814 et 1953.No longer availableDim. ± 59 gEstimate: € 40/50 -
#474Albert Savery
“De Leie in de winter”. Kleurenlitho. Met atelierstempel en buiten de plaat gesigneerd door Roger Hebbelinck en genummerd 320/350.
“Le Lys en hiver”. Litho en couleurs. Avec cachet d’atelier et numéro 320/350 et signature de Roger Hebbelinck hors planche.No longer availableEstimate: € 100/150