Similar lots by type
-
#598Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#198“De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#536Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.
Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.No longer availableDim. h: 65 - 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#649“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#722Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#15Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.
Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.No longer availableDim. l: 3,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#203“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#611Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#744Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#676Een grote cachepot op piëdestal van meerkleurig Belgisch aardewerk. Schilfer aan de binnenrand.
Un cache-pot sur piédestal en faïence de Belgique polychrome. Eclat au rebord.No longer availableDim. h: 98 + 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#188Ferdinand Barbedienne“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#385Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130 / 180 -
#157Een paar cassolettes van wit geglazuurd aardewerk met verguld koperen monturen.
Une paire de cassolettes en faïence blanche aux montures en cuivre.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#734Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75 / 85 -
#729Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75 / 85 -
#788Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#231Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178L. GiachiEen vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.
Un buste féminin en différents sortes de marbre et sur un socle détaché. +- 1900.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#316Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.
Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 116 + 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 70 -
#374Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#621Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.
Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#602“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800 / 900 -
#704Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#357WedgwoodTerrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).
Terrine et présentoir e en creamware. Marque sous la base. +- 1770. (présentoir plus récent).No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#141Kolompendule met marqueterie. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes avec marqueterie. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#657Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.
Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#278Een koperen bureaustel bestaande uit twee vierarmige kandelaars en een inktstel met twee (beschadigde) porseleinen recipiënten.
Une garniture de bureau en cuivre comprenant deux candélabres à quatre bras et un encrier à deux récipients en porcelaine, ceux ci sont endommagés.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#330Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220 / 280 -
#46Een gedraaid houten kapstok.
Un portemanteau en bois tourné.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 20 / 30 -
#379Kaststel van polychroom Delfts aardewerk bestaande uit drie dekselvazen en twee hoorns. Gemerkt van De Klauw. Recent werk.
Une garniture en faïence polychrome de Delft comprenant trois vases à couvercle et deux cornes? Portent la marque: De Klauw. Travail récent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#565“Oude man met kalebas en zwijntje”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Vieil homme à la gourde et porcelet”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart du XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#685Een dekseldoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de hofhouding op het deksel en vruchten op gouden fond op het recipiënt. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de la court sur le couvercle, et décor de fruits sur fond jaune sur le récipient. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 100


