Similar lots by type
-
#788
Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#598
Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600/2800 -
#621
Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.
Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#536
Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.
Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.No longer availableDim. h: 65 - 93 cmEstimate: € 200/240 -
#729
Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75/85 -
#198
“De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500 -
#649
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/100 -
#316
Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.
Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 116 + 52,5 cmEstimate: € 80/120 -
#15Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.
Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.No longer availableDim. l: 3,5 cmEstimate: € 20/30 -
#178L. Giachi
Een vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.
Un buste féminin en différents sortes de marbre et sur un socle détaché. +- 1900.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/200 -
#602
“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800/900 -
#704
Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#157
Een paar cassolettes van wit geglazuurd aardewerk met verguld koperen monturen.
Une paire de cassolettes en faïence blanche aux montures en cuivre.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 50/80 -
#722
Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#611
Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300/1500 -
#744
Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#231
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120/200 -
#188Ferdinand Barbedienne
“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500/600 -
#385
Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130/180 -
#734
Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75/85 -
#203
“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#158
Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/70 -
#676
Een grote cachepot op piëdestal van meerkleurig Belgisch aardewerk. Schilfer aan de binnenrand.
Un cache-pot sur piédestal en faïence de Belgique polychrome. Eclat au rebord.No longer availableDim. h: 98 + 40 cmEstimate: € 100/120 -
#374
Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#13Val St. Lambert
Een tienhoekige karaf van rood en kleurloos geslepen kristal met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe en cristal taillé rouge et incolore à dix côtes et six verres à schnaps assortis. Marqués.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#360
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#463
Een lage bolle vaas, een kraagvaas en een dekselvaas van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw.
Un vase sphérique bas, un vase à col et un vase à couvercle en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 11, 24 & 32 cmEstimate: € 60/100 -
#233Manufacture Imperiale de Sèvres
Een porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 600/800 -
#555
“Verklede man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme déguisé”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/100 -
#180
Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#329
“Paaslam”, ingelijst.
”Agneau de Pâques”. Encadré.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 40/50 -
#505
“Personage met staf”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Personnage et sa crosse”. Un netsuke en ivoire sculptée. premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/100 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#258
Diana van brons met marmeren sokkel. Art deco periode
”Diane en bronze et socle en marbre. Période Art Déco.No longer availableDim. 24 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#761
Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.
Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#101
Een XIXe eeuws penvuurpistool.
Un pistolet à broche du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100/160