#373
Een goudweegschaaltje met gewichtjes in houten etui. Eén gewichtje manco.
#184Josef Schakewits
“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#538
Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
#554Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een peervormige diamant van ± 0,36 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Met certificaat.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant taillé en poire de ± 0,36 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#34Ferdinand LeyPeriod: 1879-1938
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#259
#78
“Romulus en Remus”. Een gepatineerde messingen groep.
#547
#97
Een mondgeblazen bruidsstolp met fluwelen kussentje en vergulde bladeren en bloemen.
Une cloche soufflée de mariage avec un petit coussin en velours et fleurs et feuilles dorées.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 4 / 50 -
#472
“Fin de siècle dames”. Gemengde techniek.
”Fin de siècle dames”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 200