Other lots in this auction
-
#367
Een paar messingen kandelaars in de vorm van Corinthische zuilen op groen marmeren sokkels.
Une paire de candélabres en laiton sur colonnes corinthiennes en marbre vert.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60/80 -
#671
Een smeedijzeren lampenvoet met een geel glazen kap. Begin XXe eeuw.
Pied de lampe en fer forgé à abat-jour en verre jaune. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 30/50 -
#723
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#548
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#472
“Fin de siècle dames”. Gemengde techniek.
”Fin de siècle dames”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#483
Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.
Une garniture Art Déco en trois pièces de verre et métal.No longer availableEstimate: € 55/60 -
#293
“Sint Anna ten Drieën”. Een gepolychromeerd plaasteren groep. Enkele beschadigingen aan de basis.
”Sainte-Anne à trois”. Un groupe en plâtre polychrome. Quelques dégâts à la base.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300/500 -
#329Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Moeder en kind”. Olieverf op doek & “Koppel bij zonsondergang”. Een kleurtekening. Beide gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. “Couple et coucher de soleil”. Un dessin. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 & 20 24 cmEstimate: € 100/120 -
#64
“Land van Luikstraatje te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1914.
”Pays de la rue de Liège à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1914.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#7
Een lot van zes antieke glazen hangdecoraties, bestaande uit twee grote blauwe, en vier kleinere zilveren.
Un lot de six décorations à suspendre en verre, comprenant deux grandes pièces bleues et quatre plus petites argentées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#770Il Bisonte
Drie verschillende sigaren etuis van bruin en zwart leder.
Trois différents étuis à cigares en cuir brun et noir.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 60/100 -
#384José Van GuchtPeriod: 1913-1980
“Landschap”. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Paysage”. Signée et datée 1965.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/50