Other lots in this auction
-
#835Een Engelse reissecretaire in mahoniehouten koffertje. XIXe eeuw.
Un secrétaire de voyage anglais dans un coffret en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. 15 x 35 x 24 cmEstimate: € 160 / 220 -
#760Ronde art deco salontafel van wortelhoutfineer, genre Franck.
Une table de salon ronde Art Déco, genre Franck.No longer availableDim. H 60 & Ø 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#333Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)
Deux baïonnettes allemandes dans leur fourreau. Deuxième Guerre Mondiale. K.98. (noir).No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#141Royal DuxEen art nouveau siervaas van porselein, versierd let een jonge vrouw en bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase Art Nouveau en porcelaine, décoration d’une jeune femme et de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#252Frans Van DammePeriod: 1858 - 1925“Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#525Een paar witmetalen Ruyi’s.
Une paire de Ruyis en métal blanc.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#361MatchboxVier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerIn originele, ongeopende verpakkingen.
Quatre miniatures de la série ‘Battle Kings’:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerEmballages d’origine, non-ouverts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#803Een siervaas van gepolychromeerd porselein met een decor van rozenknoppen in reliëf. Vermoedelijk Oostenrijks.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome, décor de boutons de roses en relief. Probablement autrichien.No longer availableDim. h: 36 cm -
#530Een kleine mahoniehouten secretaire op tapse poten. Onderaan twee laden onder een uitschuifbaar werkblad en bovenaan drie kleine laden onder een compartiment met roldeurtjes.
Un petit secrétaire en acajou à pieds gaines. Deux tiroirs sous la tablette coulissante en dessous et au dessus trois petits tiroirs sous un compartiment à porte roulante.No longer availableDim. h: 115 cm b: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#689Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006“Vrouwenfiguren”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
”Figures de femmes”. Une eau-forte. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 140 / 160 -
#450Een 18 karaats geel goud gegraveerde zakhorloge met sleutel. (glas ontbreekt en letsel).
Un remontoir à clé en or jaune 18 ct gravé. (verre manquant et dégâts).No longer availableDim. bruto: 25,13 gEstimate: € 150 / 250 -
#511“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.
“Héros et Martyrs. 1940 - 1945. Les fusillés”. Ed. Rozes, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 25 / 35


