Similar lots by type
-
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#755
Een paar kristallen drageoirs versierd met druiventakken.
Paire de drageoirs en cristal incolore gravé à décor de vignes.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/200 -
#106
Een eikenhouten tweedeurskastje. XIXe eeuw.
Meuble à deux ports en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#397
Een lot van zes verschillende terrines van monochroom wit en meerkleurig porselein. Het grootste deel gemerkt ‘Bassano’.
Six terrines diverses en porcelaine poly-et monochrome. En majorité marquées Bassano.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#8
Lot varia met vier diverse pillendoosjes, twee roompotjes van Royal Worcester porselein, vijf diertjes van Herent porselein, een vaasje van Wedgwood biscuit, 5 diverse kleine schoteltjes, een asbakje en 6 souvenirlepeltjes van zilver en van verzilverd metaal. Alles gemerkt.
Lot varié comprenant quatre boîtes à pilules diverses, deux crémiers en porcelaine de Royal Worcester, cinq animaux en porcelaine de Herent, un petit vase de Wedgwoord, 5 petits plats divers, un petit cendrier et six cuillères souvenirs en argent et en métal argenté. Marque sur toutes les pièces.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#250
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100/1400 -
#828
“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
“Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#425
Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met saffier gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct et de deux petits brillants.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 150/250 -
#227J.E. Colombier (?)
Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.
Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.No longer availableDim. H 41cmEstimate: € 100/150 -
#329R. Gilles
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#272
“Jachttrofee”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd Em. Peeters.
“Trophée de chasse”. Huile sur toile. Signée au verso: Em. Peeters.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 100/160 -
#591Michel Hereman
“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90/120 -
#675Mondi Codello
Twee verschillende kleurrijke zijden sjaaltjes.
Deux différents foulards en soie, riche en couleur.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 50/100