Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.
Lucebert

“Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.

“Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.
Dim. 27 x 21 cm
SKU: 0702170412.
Category: Aardewerk.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #412
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #389
    Boch La Louvière

    Een vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.

    Garniture de toilette en faïence verte et dorée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een paar karakterhoofden van deels geglazuurd terracotta.

    Paire de têtes de caractère en terre cuite partiellement couverte.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #743

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een tulpendecor.

    Vase art déco en faïence polychrome à décor de tulipes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #660

    Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.

    Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #63

    Een damesbuste van terracottakleurig aardewerk op gipsen sokkel.

    Buste de dame en faïence de couleur terre cuite. Sur socle en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #647

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #705
    Boch La Louvière

    Een art deco schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Décor nummer D5470.

    Plat art déco en faïence polychrome. Marque sous la base et numéro de décor D5470.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #57

    Een flesje van meerkleurig aardewerk met een decor van een vrouw met fruit.

    Petit flacon en faïence polychrome à décor d’une femme portant des fruits.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #247
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.

    “La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.

    Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11

    Een schotel van blauw en wit Delfts aardewerk, versierd met een bloemendecor. XIXe eeuw. We voegen er een recente Delftse schenkkan aan toe.

    Plat et cruche en faïence bleue et blanche de Delft à décor de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #795

    Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.

    Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #377

    Een driedelig theeservies van basaltware, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot. Engels werk.

    Service à thé trois pièces en faïence dite basaltware comprenant la théière, le pot à lait et le sucrier. Travail anglais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #800

    Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.

    Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #38

    Een paar tabakspotten van meerkleurig aardewerk met koperen deksels.

    Paire de pots à tabac en faïence polychrome aux couvercles en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    Een paar vazen van Nanking-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en faïence de Nankin. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #77
    Ch. Hartmann

    Een kinderhoofdje van geboetseerd terracotta. Gesigneerd.

    Tête d’enfant en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #745

    Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.

    Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #398

    Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.

    Vase en faïence belge décoré de trois serpents.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #443

    Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.

    Lot de faïences bleues et blanches comprenant deux carreaux de Delft, deux bols différents aux soucoupes et deux petits plats.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #93
    Mar. de Foret

    “De ontroostbare”. Een buste van terracotta. Gesigneerd achteraan.

    “L’inconsolable”. Buste en terre cuite. Signé au verso
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #735
    Iznik

    Een aardewerken vaas met bloem en vogeldecor. Iran.

    Vase en grès décoré d’une fleur et d’oiseaux. Iran.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 55 / 65

Other lots in this auction

  • #819

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #844

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.

    Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.
    No longer available
    Dim. Ø: 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.

    Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #8

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee art nouveau plaquettes met decors in reliëf, twee schaaltjes en een keteltje.

    Lot de métal argenté comprenant deux plaquettes art nouveau aux décors en relief, deux petits plats et une petite bouilloire.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #536
    Mori Yomoud

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 330 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #81

    Een lot beeldjes, bestaande uit een bronzen jongensbuste op albast, een zittende dame van verguld brons en celluloid op marmer, een verzilverd bronzen damesbuste en een damesbuste van zamak.

    Lot de statuette comprenant un buste de garçon en bronze sur albâtre, une femme assise en bronze doré et celluloïd sur marbre, un buste de femme en bronze argenté et un buste de dame en régule.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #574

    “Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.

    “Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 89 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #610

    “Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.

    “Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.
    No longer available
    Dim. 29 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #344
    Wilfried Pas

    “Standbeeld Willem Elsschot”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1038/2000.

    “Monument de Willem Elsschot”. Litho. Signée et numérotée 1038/2000.
    No longer available
    Dim. 46 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #457

    “Man op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltje. Onderaan gesigneerd. We voegen er een tweede netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak aan toe.

    “Homme à la tortue”. Netsuké en ivoire sculpté sur socle en bois. Marque sous la base. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté en forme de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #570
    Jean Garnier
    Period: 1853 - 1910

    “Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.

    “Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 380 / 440
  • #408

    Een mahoniehouten scribaan.

    Scriban en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More