#477Porcelaine de ParisDrie kleine platte borden, twee grote platte borden, twee diepe borden, twee koppen met onderschoteltjes, twee kannetjes en een onderzetter van Frans porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor.
Trois petites assiettes plates, deux grandes assiettes plates, deux assiettes creuses, deux tasses et soucoupes, deux verseuses et un sous-plat en porcelaine française, décorés de pêches polychromes.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7HummelTwee beeldjes van porselein. Onderaan gemerkt.
Deux statuettes en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#213“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
#324Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014“Personages op het strand”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Personnages sur la plage”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#654Corneille“L’ange descendu des astres”. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 171/200 buiten de plaat.
#58Een grote messingen scheepsbel van de “Graf Spee” uit 1939.
Grande cloche de bateau en laiton ayant fait partie du Graf Spee en 1939.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 50 / 80 -
#729Een piedestal van grijs marmer met bronzen monturen.
Piédestal en marbre gris aux montures en bronze.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#633Beeldje van een onsterfelijke met een kleine draak. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec un petit dragon. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 600 / 800 -
#89Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de ferme” Huile sur toile. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#174Frans Roofthooft“Stilleven met bloemen en een beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#767Een massief bronzen beeldje van Vishnu.
Statuette en bronze massif de Vishnu.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 120