Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Flamenco”. Kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1923.
André Lambert

“Flamenco”. Kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1923.

Flamenco. Gravure en couleurs. Signée et datée 1923.
Dim. 40 x 27 cm
SKU: 1412210512.
Category: Grafiek.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #512
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #464
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Les amoureux de l’isle Adam”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 47/110 en gedateerd 2001 buiten de plaat.

    Les amoureux de l'isle Adam. Une lithographie. Signée, numérotée 47/110 et datée 2001 hors planche.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #589

    Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.

    Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.

    Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #500
    Hugo Besard
    Period: °1955

    “Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.

    Terra Sacra 2000. Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #284

    Een lot van vier ingekaderde oude kaarten: - “Pourtraict de la très noble Ville d’Anvers, ainsi qu’elle se comporte à present. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een kaart van François de Belleforest uit de XVIe eeuw. (29x40cm) - Een kaart met centraal de Schelde van Stabroeck tot Antwerpen. XVIIe eeuw. (18,5 x 27,5 cm) - “Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers (...)”. Kopergravure verschenen in "Les Forces d'Europe", Parijs, 1705. (25 x 34,5 cm) - “The VII Uni(..)

    Lot de quatre cartes anciennes encadrées : - "Pourtraict de la très noble Ville d'Anvers, ainsi qu'elle se comporte à présent. Une réimpression du début du 20e siècle d'une carte de François de Belleforest du XVIe siècle (29x40cm) - Une carte avec l'Escaut central de Stabroeck à Anvers XVIIe siècle (18,5 x 27,5 cm) - "Partie Septentrionale du Duché de Brabant ou se trouve le Quartier d'Anvers ( ...)". Cuivre gravure publiée dans "Les Forces d'Europe", Paris, 1705. (25 x 34,5 cm) - "Les VII Provi(..)
    No longer available
    Dim. 22x30cm 30x40cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #574
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9
    Paul Cuvelier

    Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.

    Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #584
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.

    ‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469
    Jean-Pierre De Coster
    Period: °1945

    “De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #29
    Karel de Posson
    Period: 1889 - 1960

    “Landschap met hoeves”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/25 buiten de plaat.

    Paysage avec fermes. Une gravure. Signée et numérotée 6/25 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 73x53cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #314

    “The County Squire”. Ingekleurde prent.

    The County Squire. Estampe en couleurs.
    No longer available
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #452
    Theo Koster
    Period: °1952

    “Five”. Een zeefdruk met collagetechniek. Gesigneerd en genummerd 410/500 buiten de plaat.

    Cinq. Une sérigraphie avec technique de collage. Signée et numérotée 410/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532
    Piet Smolders

    “Meisje met hoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Fille avec un chapeau". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #534
    Sylvie Alberghs

    “Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.

    "Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.
    No longer available
    Dim. 71 x 48 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #289

    Een lot van zes ingekaderde oude gravures met betrekking tot Antwerpen: - “publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648”. - “Domus Senatoria Antwerpiensis”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw. - “Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw. - “2 titelbladeren van Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - “Bursa”. Zicht op de Antwerpse handels(..)

    Un lot de six gravures anciennes encadrées relatives à Anvers : - "publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648". - "Domus Senatoria Antwerpiensis". Amsterdam, début XVIIe siècle - "Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio". Amsterdam, début XVIIe siècle - "2 feuilles de titre de Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - "Bursa" Vue de la foire commerciale d'Anv(..)
    No longer available
    Dim. 22x31cm 25x37cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #4

    Een lot van zes oude litho’s: - “Town Hall, Bruges”. - “The Great Tower, Bruges” - “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town” - “Bloomsbury Square” - Kaart van Europa.

    Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.
    No longer available
    Dim. 10x16cm 12x18cm 25x30cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #294
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Kempische hoeves”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/100 buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1928.

    Fermes en Campine. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/100 à l'extérieur de la plaque. A l'intérieur de la plaque datée de 1928.
    No longer available
    Dim. 25 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #579
    Pjeroo Roobjee

    “De verteller”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 286/390 buiten de plaat.

    Le Narrateur. Une lithographie. Signée et numérotée 286/390 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Twee litho’s naar werken van Charles Vernet door Paul Léon Jazet.

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Deux lithographies d'après des oeuvres de Charles Vernet par Paul Léon Jazet.
    No longer available
    Dim. 62 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #295

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Dim. 15x10cm & 35x25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #2

    “Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.

    “Pauvresse”. Une eau-forte. Signée et datée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #12
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O.L.Vr. St. Andries, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 139/150 buiten de plaat.

    “O.L.Vr. St. Andries, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 139/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 9,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #300

    “Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

    Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
    No longer available
    Dim. 22 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #568

    Een paar lelievormige vaasjes van meerkleurig aardewerk. Gaaf.

    Une paire de vases en forme de lys en faïence multicolore. Intacts.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #450

    Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.

    Tête de Bouddha. Bronze patiné noir sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #96

    Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.

    Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.
    No longer available
    Dim. 115x110x210cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #197

    Een paar grote schelpen met parelmoer.

    Une paire de gros coquillages avec nacre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #527

    Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    “Geschiedenis van Antwerpen”. Floris Prims. In negen delen. Bijgevoegd vier boeken met betrekking tot Antwerpen.

    Histoire d'Anvers. Floris Prims. En neuf volumes. On ajoute de quatre livres liés à Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #218

    Een lot verzilverd metaal. Bestaande uit 8 stuks. Waaronder kommen versierd met herten en zwanen. Een visschaal, een serveerschaal etc...

    Lot de métal argenté. Composé de 8 pièces. Y compris des bols décorés de cerfs et de cygnes. Un bocal à poisson, un bol de service etc...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #148
    Emile Laporte

    “Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #72
    A. Deprez

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de Bruges. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #392

    “Mogul Aurangzeb leest de Koran op een boot op weg naar een eendenjacht”. Gouache op ivoor. Samen in één lijst.

    Le Mogul Aurangzeb lit le Coran sur un bateau en route pour une chasse au canard. Gouache sur ivoire. Ensemble dans un seul cadre.
    No longer available
    Dim. 25x10cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #243

    Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.

    Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. H. 17cm e.a.
    Estimate: € 50 / 80
  • #394
    Lucien Georges Meert
    Period: °1940

    “Luxure”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    Luxure. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More