#101“Liggende jongen met hoed”. Een bronzen beeldje.
#350Lot met bronzen penning van Expo 58, een speld met Engelse geldstukken en een zilveren geldstuk van 250 BEF en een herdenkingspenning Albert I en Elisabeth.
#329Een Indische bronzen armband en een bel.
#413Een serie van drie borden van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen in een vaas en een mand, deels verguld. Tijdperk Qinglong.
Une série de trois assiettes en porcelaine de Chine à décor de fleurs famille rose dans un vase et un panier, en partie dorées. Epoque Qinglong.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#667Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.
#275Een geelgouden ring 18 K met kleine blauwe saffier bezet.
#397KundoEen tafelklokje in kast van messing en glas.
#133Vaas van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen op hals en schouder en met een uitvoerige scene met personages en dieren bij een kampement, evenals met een vrouw met een schotel in een bladvormige uitsparing. Onderaan gemerkt 800/1000 en makersmerk. Iran, medio XXste eeuw.
Vase en argent martelé et ciselé décoré de frises florales sur le cou et l'épaule et avec une scène élaborée avec des personnages et des animaux dans un campement, ainsi qu'une femme avec un plat dans un cartouche en forme de feuille. Marqué 800 en bas / 1000 et poinçon de maître. Iran, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 16,5 cm - 328 gEstimate: € 300 / 320 -
#240Een 18 K geelgouden hanger bezet met pareltjes en fantasiestenen.
#389André GoezuPeriod: °1939Twee kleurenlitho’s, beide gesigneerd en genummerd 50/60 buiten de plaat.
Deux lithographies en couleurs, signées et numérotées 50/60 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60