Similar lots by type
-
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
Table ronde de style Empire.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 320/400 -
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
Lustre vénitien à 6 lumières et aux fleurs en verre soufflé.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.No longer availableDim. 1 x Ø 26 cmEstimate: € 40/60 -
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
Huilier-vinaigrier avec deux petites carafes.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 40/60 -
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
Une paire de candélabres murales en forme de ballon.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 70/100 -
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec un décor sur fond jaune. Cheveu dans le fond.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 220/260 -
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
Une lanterne en métal argenté.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#633
Vier gekleurde aardewerken potten.
Quatre pots en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
Un temple en cloisonné avec colonnes.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40/50 -
#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#233
Metalen kerstboom.
Un sapin de Noël en métal.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 70/100 -
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
Un koro en bronze sur pied, décoration de fleurs.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 55/65 -
#601
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 700/800 -
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
Chaise et pouf d’après le modèle célèbre d’Eames. Recouvert de cuir clair.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#623
Gemberpot versierd met vogels.
Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/70 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 180/220 -
#422
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#590
Lantaarn van brons en glas.
Lanterne en bronze et verre.No longer availableDim. H: 79 cmEstimate: € 160/200 -
#550
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#679Pisani
“Havenzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port par la nuit". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#539
“Zuid-Frans landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Maclet (?).
"Paysage du Midi". Aquarelle. Porte la signature: Maclet (?).No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#277
Een koets van meerkleurig Saksisch porselein. Apocrief gemerkt: Rauenstein.
Un carrosse en porcelaine de Saxe. Marque apocryphe: Rauenstein.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#781
Een lot van vier gietijzeren wafelijzers.
Un lot comprenant quatre gaufriers en fer forgé.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#724Mireille Dabée
“Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 40/70 -
#449
Een kunstboek. “Pre-Columbiaans Amerika”. 1973.
Un livre d'art. "Pre-Columbiaans Amerika". 1973.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#282Tuur de RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40x 50 cmEstimate: € 90/110 -
#621
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een schildpad op een waterlelieblad. Met een inro, versierd met dieren in reliëf, met vier compartimenten en ojime. Japans werk, begin XXste eeuw.
Un netsuké en ivoire sculpté, représentant une tortue sur une feuille de lotus. Avec un inro, décoration d'animaux en relief et quatre compartiments et ojime. Travail japonais, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#516
Een tweedeurskastje in Chinese lak, versierd met personages van pietra dura.
Une petite armoire à deux portes , laque chinoise, décor de personnages pierre dura.No longer availableDim. 110 x 79 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#785
Drie ronde bijzettafeltjes op drie poten. Verschillende formaten.
Trois tables de gigogne rondes sur tripodes. De tailles descendantes.No longer availableDim. Ø: 41 & 52 cmEstimate: € 40/50 -
#729
“Paarden”. Litho naar Salvador Dali. Gesigneerd buiten de plaat.
"Chevaux". Une lithographie d'après Salvador Dali. Signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#530
Een paar kokervazen van Nanking-aardewerk met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
Deux vases tubulaires en faïence de Nankin, décor en relief de dragons. Marque sous la base. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60