#674David Dodsworth
“Ceta II”. Een carborundumgravure. Gesigneerd en genummerd 138/200 buiten de plaat.
“Ceta II”. Gravure carborundum. Signée et numérotée 138/200 hors planche.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 160/180 -
#10
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#519
“Personages met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages aux chapeaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#47Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren roos op een onyxen sokkeltje. Gesigneerd.
Rose en fer forgé sur socle en onyx. Signée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#246
#56
Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
#116
Een antieke blankhouten console/keukentafel met twee laden.
#101
“Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.
#810
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#20
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
#41
#115
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 500/600