Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Fluitende Krishna met koe onder fruitboom met vogels”. Een bronzen Indische groep. Fluit manco.
“Fluitende Krishna met koe onder fruitboom met vogels”. Een bronzen Indische groep. Fluit manco.

“Fluitende Krishna met koe onder fruitboom met vogels”. Een bronzen Indische groep. Fluit manco.

“Krishna qui siffle et vache sous arbre fruitier avec oiseaux”. Un groupe e bronze indien. La flûte est manquante.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2706170537.
Category: Brons.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #537
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #191
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Sans famille”. Une statue en bronze brun patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #183
    Antoine Bofill

    “Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “ Ouvrier qui fume la pipe”. Une statue en bronze brun patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 440 / 500
  • #651

    Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne de vestibule avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #98

    Een bronzen vide-poche in de vorm van een mand met druivenranken. Begin XXe eeuw.

    Un vide-poche en bronze en forme de panier et vignes. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #11

    “Elisabeth Reine des Belges”. Een bronzen plaquette uit 1916, verkocht ten voordelen van weeskinderen.

    “Elisabeth Reine des Belges”. Plaquette en bronze de 1916, vendue à la bénéfice des orphelins.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #9

    Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.

    Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h; 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #187
    Halfdan Hertzberg
    Period: 1857 - 1890

    “Fluitende jongen”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Ontwerp naar aanleiding van de wereldtentoonstelling te Parijs in 1889.

    “Garçon qui siffle”. Une statue en bronze patiné brun. Oeuvre en hommage de l’exposition mondiale de 1889 à Paris.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #197

    Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.

    Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #2

    Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.

    Un lot de douze statues en bronze et régule.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #689

    “Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.

    “Mozart”. Un buste en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #271

    Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #377

    Een bronzen wandspiegeltje van verguld brons in Lodewijk XV-stijl

    Un miroir mural en bronze doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 50 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #513

    Een Chinese krijger van brons met meerkleurig patina op houten voetstuk.

    Un guerrier chinois en bronze patiné polychrome sur socle en pied.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.

    Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.
    No longer available
    Dim. h; 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #137

    “Erotisch naakt”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.

    “Nu érotique”. Une statue en bronze brun patiné sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre de Bruno Zach.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382

    Een lot van zes bronzen vijzels in verschillende uitvoeringen. Met stampers.

    Un lot de six mortiers avec pilons différents.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #209

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #775

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #398

    Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.

    Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #167

    “Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.

    “Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 63 & 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #201
    Leon Grégoire

    “De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd

    “Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #203

    “Koppel”. Een modern bronsen beeld.

    “Couple”. Une statue moderne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #233

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.

    Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #645

    Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #322
    Servais Detilleux
    Period: 1874 - 1940

    “Meisjesportret in profiel”. Een sanguinetekening. Gesigneerd en gedateerd ‘04. Met opdracht.

    “Portrait de fille” Sanguine sur papier. Signée et datée ‘04. Avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 24 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #670

    Een tinkast van zwartgepatineerd hout met onderaan twee paneeldeuren en met getorste poten.

    Un vaisselier en bois noir patiné à pieds cambrés, deux portes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #94
    Egide Van der Paal

    “Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 29/07/1950.

    “Vue sur Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 29/07/1950.
    No longer available
    Dim. 44 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #351
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Un service a thé et café en métal argenté sur plateau. Marque présente.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #391
    Val St. Lambert

    Een grote en een kleine vaas van kleurloos en groen kristal.

    Un grand vase en cristal incolore et un petit vase en cristal vert.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Piëdestal mahoniehout.

    Piédestal en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #682
    Ferry

    “Ian Kaledine”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Ian Kaledine”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #127

    “Cunnilingus”. Een groep van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jef Lambeaux.

    “Cunnilingus”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre de Jef Lambeaux.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #412

    Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.

    Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Een lot porselein, bestaande uit een konijn, vier verschillende vogeltjes en drie bloemenmandjes.

    Un lot d’objets en porcelaine, comprenant un lapin, quatre oiseaux et trois paniers à fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More