Other lots in this auction
-
#530“Oude wijze op vis”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.
”Sage sur poisson”. Un netsuke en ivoire sculptée. +- 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#93Een XIXe eeuws cavaleriezwaard met handvat van messing en been en met schede.
Une épée de cavalerie du XIXème siècle avec manche en os et laiton et fourreau.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 150 / 200 -
#591“Wijze met hert”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et cerf”. une statue en ivoire sculptée polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 220 -
#281LladroDrie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.
Trois statues en porcelaine représentant des figures venant du monde médical. Petit manquement à la main du dentiste. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 40,5 cmEstimate: € 160 / 240 -
#555“Verklede man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme déguisé”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#152Robert Boudry“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#795Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57Een bronzen haardscherm in Lodewijk XV-stijl.
Un pare-feu en bronze, style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 72 cmEstimate: € 80 / 20 -
#783Een lot van drie verschillende vazen va geslepen kristal, waarbij twee met groene en één met mauve motieven. Allen gemerkt onderaan.
Un lot de trois vases en cristal taillé, dont deux aux motifs vert et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 16 cmEstimate: € 90 / 120 -
#711Bronzen beeld van een musicerende Bodhisatva. Thailand.
Une statue en bronze représentant un Bodhisattva musical. Thailande.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193Paul Dubois“Chanteur florentin”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en gegoten door F. Barbedienne.
”Chanteur florentin”. Une statue en bronze brun. Signée et coulée par F. Barbedienne.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#34Paule Wolvens 1896-1977“De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.
”Le pianiste”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/70.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20 / 30


