#54Flora, Wenen
Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd en verguld decor van Robert Pilz. Achteraan gemerkt.
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en topazen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 c et de topazes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 9,33 gEstimate: € 900/1000 -
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#542Hans BellmerPeriod: 1902-1975
Symbolistische gravure gesigneerd en genummerd LIX/LXX buiten de plaat.
Gravure symboliste signée et numérotée LIX/LXX hors planche.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#234
Een gefineerde semainier in Hollandse stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw.
Semainier en placage de style hollandais décoré de marquetterie florale. XIXe siècle.No longer availableDim. 156 x 100 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320/360 -
#477
Kris met schede.
Kris et fourreau.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#215Charles et Charlus France
Een zwarte geldbeugel van leder.
Porte-monnaie en cuir noir.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 35/50 -
#364L.K.
“Landschap met aanlegsteiger. De Durme te Sombeke”. Gedateerd 1966.
”Paysage et quai”. La Durme à Sombeke”. Datée 1966.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#403Val St. Lambert
Een geslepen kristallen coupe, blauw in de massa met gekartelde rand.
Une coupe en cristal taillé, bleu dans la masse et rebord dentelé.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#483
Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.
#529Gerard GaudaenPeriod: 1927 - 2003
“De pasgeborene”. Een grafische collage op papier”. Gesigneerd. Artiestenproef.
”Nouveau-né”. Collage graphique sur papier. Signé. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 30/40