#546Ahar
#744
“Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.
#684
Trois chaises en noyer et un fauteuil recouverts de cuir noir capitonné.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#344
“Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.
#578
Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.
#155Mandarina Duck
“Knock business”. Een rode pochette van leder en textiel.
#695
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#259
#540Emile Pequignet
#645Nannini
Twee verschillende petten van rayon.
#337
#458
Drie gesculpteerde wrattenzwijntanden, waarbij één in de vorm van een krokodil.
Trois dents sculptées de phacochère, dont une sous forme de crocodil.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100/120