#391
#613Maria Innocentia Hummel
“Ferienfreude. Twee kinderen in een venster”. Wandversiering van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 125.
« Férienfreude. Deux enfants dans une fenêtre ». Décoration murale en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée en bas, numérotée 125.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 20/25 -
#41Val Saint-Lambert
#650Sirius
#331
“1001 Harley Davidsons” en “Harley-Davidson encyclopedie”. Twee boeken.
#608
#350
Een lage eikenhouten gatelegtafel met getorste poten en geaccoleerd blad.
#424
"Tigre" & "Oiseaux sur une branche fleurie”. Une paire d’ouvrages chinois en soie naturelle.No longer availableDim. 34 x 55 cmEstimate: € 60/80 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Minuit au bouge”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#375
Een paar Chinees hardhouten bijzettafeltjes.
#354
#174
Een Heilig-Hartbeeld van bruingepatineerd brons.
Une statue du Sacré-Cœur en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/240