Similar lots by type
-
#525Een houten beeld van een hoogwaardigheidsbekleder. Sporen van polychromie. Chinees werk.
Une statue en bois d'un dignitaire. Traces de polychromie. Travail chinois.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#269L. Rousseaux“De waarzegster”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1833.
La diseuse de bonne aventure . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1833.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#624“Personages”. Een collage. Op de achterzijde gesigneerd ‘Louis Van Lint 1971’
“Personnages”. Collage. Signé au verso Louis Van Lint 1971.No longer availableDim. 24 x 14 cmEstimate: € 90 / 110 -
#722“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Aquarelle sur papier. Non signé.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52Joseph CoomansPeriod: 1816 - 1889“Liggend naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 21 januari ‘52.
Nu couché. Une étude au crayon sur papier. Monogrammée et datée du 21 janvier 52.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495Een rechthoekige doos van koper met panelen in églomisé geschilderde guirlandemotieven. Oosters werk. Binnenbekleding in zwart fluweel.
Boîte rectangulaire en cuivre à panneaux en églomisé à décor de guirlandes. Travail oriental. Intérieur recouvert de velours noir.No longer availableDim. 13,5 x 26 x 21 cmEstimate: € 200 / 220 -
#564“Portret”. Een collage op papier. Draagt handtekening ‘2-8-67 Citroen’.
Portrait . Un collage sur papier. Signes 2-8-67 Lemon .No longer availableDim. 49 x 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#243Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.
Une paire de ^photophores en marbre, métal et verre. Portées par des colonnes ioniques.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634“Constructieve compositie”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd ‘L. K 65.’ en op verso toegeschreven aan Kassàk Lajos.
Composition constructive . Crayon sur papier. Monogrammé L. K 65. et attribué à Kassàk Lajos au revers.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 180 / 220 -
#554“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Halicka’.
Composition . Technique mixte sur papier. Porte la signature A. Halicka .No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#442Een paar barokke koperen wandspiegels met telkens twee kaarsenhouders. Rocaillemotieven. Geslepen spiegelglas
Une paire de miroirs muraux en cuivre baroque, chacun avec deux bougeoirs. Motifs de rocailles. Verre miroir taillé.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#654“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘L. Ury’.
Paysage . Technique mixte sur papier. Signé L. Ury .No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#279Schultz (?)Een reeks van drie houtskooltekeningen met zichten op en rond de Schelde nabij Antwerpen. Allen gesigneerd.
Une série de trois dessins au fusain avec des vues sur et autour de l'Escaut près d'Anvers. Tous signés.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62Heva CoomansPeriod: 1860 - 1939Een potloodstudie van een putto en handen en voeten en een andere van Sappho met putto in een boot. Beide gesigneerd en gedateerd ‘74, ‘89 & ‘83.
Une étude au crayon d'un putto et des mains et des pieds et un autre de Sappho avec putto dans un bateau. Tous deux signées et datées de '74, '89 et '83.No longer availableDim. 20 x 15 & 20 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545“Parkgezicht in april”. Pastel op papier. Apocriefe handtekening ‘Childe Hassam’ en dito opschrift ‘Coll. Joseph Katz, New York’ en met toeschrijving.
Vue de Parc en Avril . Pastel sur papier. Porte une signature Childe Hassam . Au revers Coll. Joseph KatzNo longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 180 / 200 -
#535Een houten beeld van een Guanyin gezeten op een duif. Sporen van polychromie. Chinees werk.
Une statue en bois d'un Guanyin assis sur un pigeon. Traces de polychromie. Travail chinois.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Een Chinese aquarel met voorstelling van een schriftgeleerde. Gesigneerd.
Une aquarelle chinoise représentant un scribe. Signée.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#84De Coninck“Stilleven met groenten”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd D.C.
Nature morte aux légumes . Aquarelle sur papier. Monogramme D.C.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#112Een damesportret in houtskool en kleurkrijt. Gesigneerd. Begin XXste eeuw.
Portrait de femme au fusain et craie colorée. Signé. Début XXème siècle.No longer availableDim. 58 x 47 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#736Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#798Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300 / 350 -
#267Val St. LambertTwee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Deux carafes de cristal incolore taillé. Les deux marquées.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#137Sitzendorf“Edel koppel in koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Achteraan gemerkt.
Couple noble en voiture avec chariot à quatre mains. Un grand groupe de porcelaine allemande multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. l: 75 cm; h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#770Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#183“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
Mère de Dieu . Une icône russe.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 420 / 460 -
#63Een bronzen lampenvoet in de vorm van een reiger bij een lantaarn met meerkleurig glas.
Un pied de lampe en bronze en forme de héron avec une lanterne en verre multicolore.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#738Val St. LambertEen vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.
Un vase de cristal incolore avec des motifs côtelés. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#229“Zicht op York”. Olieverf op paneel. Engelse school, XIXde eeuw.
Vue de York . Huile sur panneau. Ecole anglaise du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#245Een 18 karaats roze gouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Une chaîne en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 850 / 950 -
#355Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 3 ct.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#786Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.No longer availableDim. 80 x 60 x 36 cmEstimate: € 80 / 100

