Other lots in this auction
-
#108Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Une garniture à punch en cristal taillé serti d'un bord doré et avec sa louche à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#317GuerinEen grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
Un grand chandelier décoratif en faïence belge émaillée multicolore avec un blason dans le décor. Marqué. Défauts de cuisson dans la poignée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#186Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.
Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.No longer availableDim. H. 223, B. 217, D. 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#544“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,57 ct. FVS1. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#582Van Herck (?)“Zittend figuur”. Olieverf en kantwerk op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65. Handtekening moeilijk leesbaar.
Personnage assis . Huile et dentelles sur toile. Signé et daté ' 65. Signature difficile à lire.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Delvaux, BruxellesEen portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 320 / 360 -
#495Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#499Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vlakken in roze”. Een vierluik met olieverfschilderijen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Surfaces en rose . Quatre panneaux avec peintures à l'huile sur panneau. Signé et daté 2001.No longer availableDim. 60 x 120 cm (x4)Estimate: € 200 / 400 -
#587LladroEen paard van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Un cheval en porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 280 -
#569Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
Un collage sur cinq panneaux de papier entre verre. Signé au dos et daté 1995.No longer availableDim. 78 x 18 cm (5)Estimate: € 100 / 160 -
#644Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte composities”. Een pendant, olieverf op doek.
Compositions abstraites . Pendants, huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100

