Other lots in this auction
-
#826
Een turfbak en een bijzetmeubeltje van eikenhout. Omstreeks 1800.
Une tourbière et un petit meuble en chêne. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#648Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#542Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 250 / 350 -
#367
Een wandkandelaar van verzilverd metaal. We voegen er een opengewerkte messingen kandelaar aan toe.
Applique en métal argenté. Nous ajoutons un bougeoir en laiton ajouré.No longer availableDim. l: 51 & 57 cmEstimate: € 30 / 40 -
#866Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 230Estimate: € 80 / 100 -
#358
Zeven diverse miniatuurklokjes. Zwarte Woud en andere, van hout, koper, email enz. XIXde en XXste eeuw.
Sept petites pendules à suspendre dans le style Forêt Noir et autres. En bois, cuivre, émail etc. XIXe et XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#877
Drie verschillende recente balustervazen, waarbij twee Chinese met een Cantondecor en een kleine van Satsuma-aardewerk.
Trois vases balustre récents différents, dont deux vases chinois avec décor canton et un vase en terre-cuite Satsuma.No longer availableDim. h: 23 - 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#609
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: T. Wolvencamp en d.d. 1961.
”Nature morte, bouteilles.” Huile sur toile. Porte la signature: T. Wolvencamp.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#537
Een vaas van polychroom aardewerk versierd met bloemen en vogels, met twee gevlochten oren. Delft, begin XVIIIde eeuw. Gemerkt met de Griekse A.
Vase en faïence polychrome décoré de fleurs et d’oiseaux, deux anses vannées. Delft, début du XVIIIe siècle. Marque de l’A grec.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#374Paul Esbroeck
Een lot van vier etsen, gesigneerd buiten de plaat.
Un lot comprenant quatre eaux-fortes, toutes signées hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#785
Een rond bijzettafeltje met vier gedraaide poten in kruisverbinding.
Guéridon rond sur quatre pieds tournés à entretoise en X.No longer availableDim. Ø: 49 cmEstimate: € 15 / 20 -
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60 / 100