Other lots in this auction
-
#830Een psychespiegel van notenhoutfineer met twee kleine laden. Beschadigd. XIXe eeuw.
Un miroir psyché en placage de noyer avec deux tiroirs. Comporte des dégâts. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#583Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor. Op rijkelijk gesculpteerd hardhouten staander.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Sur base en bois sculpté très élaborée.No longer availableDim. Ø: 32; h: 48 cmEstimate: € 650 / 700 -
#32“Applaudisserende man met kraag.” Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.B.’
“Homme au grand col applaudissant”. Huile sur panneau. Monogrammé C.B.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#513Een zittende Boeddha van brons met donker patina op een houten sokkel.
Bouddha assis en bronze à patine foncée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 140 -
#1024Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.
Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#34“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Een oude landkaart van Zuid-Oost Azië. Met de hand ingekleurd.
“Insulae Indiae Orientalis Praecipuae”. Ancienne carte de l’Asie Sud-Est. Colorée à la main.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 405 x 317 cmEstimate: € 200 / 300 -
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 165 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1061Een kleine Chinese dekselvaas met een blauw en wit drakendecor, gemonteerd als lamp. Letsel en restauratie.
Un petit vase chinois à couvercle en blanc et bleu, décor de dragons, monté en lampe. Quelques dégâts. A été restaurée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#691Een snuffbottle van Chinese rode lak met een reliëfdecor van Boeddha’s. Onderaan gemerkt.
Un flacon dite “snuff bottle” en laque de Chine rouge, décor en relief de Bouddhas. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1100Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.
Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#831Een vierkant juwelenkistje met inlegwerk. En de inhoud: o.m. een oud schietlood, een horzel, een flessenopener, een gelakt doosje enz.
Une boite à bijoux carrée avec décoration incrustée. Contient un ouvre-bouteille, une petite boite laquée etc.No longer availableDim. Z. 18 cmEstimate: € 40 / 50

