Other lots by Severin
-
#269Juliaan Severin
“Hooischoven bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des meules de foin à la ferme ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25 / 40
Similar lots by type
-
#472
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#372
“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#204F. Beaufort
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 cm x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462
“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
"Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#492
“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100 / 120 -
#459
“Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
"Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#165
“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250 / 400 -
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750 / 850 -
#479
“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#379
“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#484
“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#620
“Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.
“Vue de l’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 73 cm x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Ward
“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#489
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#494
“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469
“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100 / 200 -
#369
“Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.
“Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#364
“Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vache”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#182
Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)
Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#474
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 cm x 79 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#140
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 550 / 600 -
#75Val Saint Lambert
Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#45Val Saint Lambert
Een vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#622
“Rode Driehoek.” Gouache op papier. Draagt monogram.
"Triangle rouge". Gouache sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#623Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableDim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208
Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.
Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#476
Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Tapis persan finement noué en laine et soie.No longer availableDim. 228 x 154 cmEstimate: € 180 / 240 -
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404Maria Innocentia Hummel
“Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.
« Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 132 cmEstimate: € 100 / 150 -
#73Meissen
Een dekselpotje van veelkleurig porselein met verguld bronzen monturen. Decor van personages in landschappen. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine multicolore avec montures en bronze doré. Décor de personnages dans des paysages. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120