Similar lots by type
-
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#85Mont Blanc MeisterstuckEen zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.
Rollerpen en noir et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.No longer availableDim. 8,37 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#55DialogueEen zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#809Charles DemetsEikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#385Gino MilanoEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#380EuroconsumersEen dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#565Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 235,34 gEstimate: € 120 / 150 -
#727Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#335Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#350Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.No longer availableDim. 46,42 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#375GuessEen rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.
Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#360Michael KorsEen verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#810Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.
Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.No longer availableDim. H. 158 cmEstimate: € 100 / 150 -
#340Michael KorsEen rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#60Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#370Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#5Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.
Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#50Mont Blanc MeisterstückEen zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.
Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#500Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#390Mercedes-Benz collectionEen herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#515Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available
Other lots in this auction
-
#530Molinard en BrosseauEen vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml. Een eau de toilette van 50 ml en een badolie van 75 ml.
Un flacon d’eau de toilette vaporisateur 30 ml et un gel de bain et douche 200 ml, un flacon d’eau de toilette 50 ml et une huile de bain 75 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#734Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#772ShirvanEen grote wollen Kelim (één pand).
Grand kilim en laine (un pan).No longer availableDim. 191 x 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#636Een slaapkamer van deels groengepatineerd grenenhout, bestaande uit een commode, een garderobe, een kaptafel en een nachtkastje.
Une chambre à coucher en sapin vert patiné, comprenant une commode, une coiffeuse, une table de nuit et une garde-robe.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#371Een lot wit en goudgepatineerd porselein, bestaande uit een jongetje met mandoline, een jongetje met aapje, een jongetje met fluit en vaas, een Tiroler koppeltje, een dekseldoosje in de vorm van een dame en een kopje met rozen. Slijtage aan het patina.
Un lot de porcelaine patiné doré comprenant un petit garçon et mandoline, un petit garçon et singe, un petit garçon avec flûte et vase, un couple de Tiroliens, une boîte avec couvercle en forme de dame et une coupelle avec décor de roses. Endommagement a la patine.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#224Theodore RecknaglPeriod: 1865-1945“Jongedame met parelsnoer”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Jeune femme aux collier et coiffe de perles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#200Een 18 karaats rooskleurige gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 13,07 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#303Capodimonte“De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.
“La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#143Royal Dux“Diana”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 260a / 300 -
#427Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een Chinese wijze, een Japans dekseldoosje, twee Chinese vaasjes, een eivormige dekseldoos en siervaas, een mandje, enz.
Lot varié de porcelaines et de faïences comprenant un sage chinois, une boîte japonaise, deux petits vases chinois, une boîte ovoïde et vase, une corbeille etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#405Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80

