Similar lots by type
-
#162Een gevarieerd lot wijwatervaatjes en andere religieuze voorwerpen in diverse soorten en uitvoeringen.
Lot varié de bénitiers et autres objets religieux.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 90 -
#191“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 87 x 43 cmEstimate: € 140 / 200 -
#58Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#57Een lot van vier verschillende kleine sierjardinières van monochroom wit biscuit, telkens versierd met figuurtjes. Twee met kleine randschilfertjes.
Lot de quatre jardinières en biscuit monochrome blanc décorées de personages. Deux aux petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 17 cmEstimate: € 10 / 15 -
#125Becker, BrusselEen oude weegschaal van messing en hout.
Ancienne bascule en laiton et bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 30 -
#59Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit twee koppeltjes met kleine sierjardinières en een meisjesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs dont deux couples aux petites jardinières et un buste de fille.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#170Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#68Een replica van een frenologische buste naar het model van Lorenzo Niles Fowler.
Réplique d’un buste phrenologique d’après un modèle de Lorenz Niles Fowler.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#181Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#87“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#182René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#75Een lot van drie wandelstokken met fantasiehandvatten, respectievelijk in de vorm van een adelaar, een paardenkop en een revolver.
Lot de trois cannes aux manches de fantaisie, respectivement en forme d’aigle, de tête de cheval et de revolver.No longer availableOnline onlyDim. 90n 94 & 97 cmEstimate: € 40 / 50 -
#62Vier messingen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre candélabres en laiton dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#112“Jonge vrouw met hondje”. Een groep van bruingepatineerd plaaster. We voegen er een marmeren sokkel aan toe.
“Jeune femme et son petit chien”. Groupe en plâtre à patine brune. Nous ajoutons un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. l: 39 cmEstimate: € 25 / 50 -
#144Vier paar slabestekken van verzilverd metaal en been, Waarvan twee met hoornen handvat.
Quatre couverts de salade en métal argenté et os. Deux aux manches en corne.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#132Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.No longer availableOnline onlyDim. h:20 - 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#115Een lot diertjes, bestaande uit een hond van aardewerk, een aardewerken kandelaar in de vorm van een olifant, een metalen asbak met een olifantje en een Chinees bronzen paardje.
Lot d’animaux comprenant un chien en faïence, un candélabre en faïence en forme d’éléphant, un cendrier en métal avec un éléphant et un petit cheval chinois en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#127Een lot van drie doosjes: Eén van hout met koperbeslag en een lotus van jade in het deksel, één van blik met een gedreven koperen deksel en één van bakeliet met een bloemendecor.
Lot de trois boîtes dont une en bois à décor en cuivre et une fleur de lotus en jade sur le couvercle, une en tôle à couvercle en cuivre repoussé et une en bakelite à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. b: 17, 22 & 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#193Drie kleine mechanische wandtapijten.
Trois tapisseries mécaniques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200 -
#70“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto et charrette”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#184J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#194Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableOnline onlyDim. 340 x 146 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#142Een kleine openklapbare scribaan met opbergvakje voor inkt en pennen. Versierd met simpel koperbeslag. Begin XXe eeuw. Op te frissen.
Petit scriban à abattant et à compartiment pour plumes et encre. Décor en cuivre. Début du XXe siècle. A nettoyer.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 30 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#172Een groot lot verzilverd metalen bestekken met o.a. vleespennen, kreeftenvorkjes, souvenirlepeltjes, pollepels, messenleggers, ...
Grand lot de couverts en métal argenté dont aiguilles à viande, fourchettes à homard, des cuillères de souvenir, des louches, des porte-couteaux etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#50Een reeks van drie in elkaar passende mandjes van meerkleurig porselein met een Imaridecor.
Suite de trois corbeilles en porcelaine polychrome à décor Imari.No longer availableOnline onlyDim. b: 14 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#94“Melkboerin met hondenkar” & “Dame met bloemen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein.
“Laitière et sa charrette” et “Femme aux fleurs”. Deux statuettes en porcelaine polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 15 cmEstimate: € 20 / 25 -
#79Een kan en een diepe schaal van meerkleurig porselein met een Imaridecor.
Une verseuse et un plat creux en porcelaine polychrome à décor d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#93Een grote en een paar kleine hoornvaasjes van Brussels porselein, de eerste met een koloniaal zicht in het decor, het paar met bloemen.
Un grand et deux petits cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles, le premier représentant un paysage colonial, la paire décorée de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 36 cmEstimate: € 20 / 25 -
#183Herman Standaert“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.
Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#165Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.
Miroir à main et brosse en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 & 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#107Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#14Koninklijke GoedewagenEen serie van vier borden van meerkleurig aardewerk met spreuken over de seizoenen. We voegen er een bord met een blauw op wit bloemendecor aan toe. Allen gemerkt.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome aux textes sur les saisons. Nous ajoutons une assiette en bleu et blanc aux fleurs. Avec marques.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#30Een lot van vier verschillende Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de quatre chopes à bière allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 40 / 60

