Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 780mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf.  Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.

“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.

“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.
Dim. 130 cm
SKU: 1505180617.
Category: wapens.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #617
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #730

    Twee wandelstokken, waarbij één met een degen en de andere met een gemzenpoot en -hoorn als handvat.

    Deux cannes, dont une contenant un sabre et l’autre avec une poignée en corne et pied de chamois.
    No longer available
    Dim. l: 87 & 94 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #490

    Een wandelstok van bamboe met een uitgestoken decor van krijgers. Onderaan een uitneembare degen met ivoren handvat.

    Une canne en bambou avec un décor de guerriers. Une épée avec poignée en ivoire rétractable se trouve dans la canne.
    No longer available
    Dim. l: 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.

    Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.
    No longer available
    Dim. 117 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #611

    “Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met notenhouten kolf. Geproduceerd in de Fabbrica d'Armi Torre Annunziata in 1900. Onklaar gemaakt.

    “Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm au chargeur six coups. Crosse en noyer. Production de la Fabbrica d’Armi Torre Annunziata en 1900. Démilitarisé.
    No longer available
    Dim. 130 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #633

    Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.

    Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.
    No longer available
    Dim. 103 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #628

    Een zeldzame bajonet voor een Belgische Mauser M1889, gemaakt bij Hopkins and Allen Arms Company in Norwich, Connecticut in de Verenigde Staten. Omstreeks 1915. Met schede.

    Baïonnette rare pour un Mauser belge M1889, produite par Hopkins et Allen Arms Company à Norwich, Connecticut U.S.A. vers 1915. Avec gaine.
    No longer available
    Dim. l: 53,5 (met schede)
    Estimate: € 150 / 200
  • #629

    Een oude bajonet met een volledig stalen handgreep. Geen merktekens.

    Ancienne baïonnette à manche entièrement en acier. Sans marques.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm (met schede)
    Estimate: € 80 / 120
  • #511

    Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.

    Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #364

    “Improved Magneto-Electric Machine”. Een laat XIXe eeuws apparaat tegen stress-aandoeningen.

    ”Improved Magneto-Electric Machine”. Un appareil anti-stress, fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #454
    Julien Celos
    Period: 1884- 1953

    “Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)

    “Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.
    No longer available
    Dim. 32 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #521

    Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #301

    Een ovaal hoogreliëf van meerkleurig porselein met een classicistische voorstelling.

    Un relief en hauteur ovale en porcelaine polychrome avec une représentation classique.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #384

    Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.

    Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een lage beukenhouten designtafel.

    Table de salon design en hêtre.
    No longer available
    Dim. 185 x 108 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #641
    Val St. Lambert

    Een soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #660

    Een ovaal dienblad van mahoniehoutfineer met een ingelegde schelp van fruithout. Op staander. Engeland, XIXe eeuw.

    Un plateau ovale en bois de placage acajou avec une coquille incrustée en bois fruitier. Sur Pied. Angleterre, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #577

    Een Afrikaans voorouderbeeld van terracotta. Yoruba, Nigeria.

    Une statue d’ancêtre africaine en terre cuite. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #468

    Een gesculpteerde schedel van een wrattenzwijn.

    Un crâne de phacochère sculpté.
    No longer available
    Dim. 30 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #102
    Henri Foreau
    Period: 1886 - 1938

    “Het gesprek aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Conversation auprès de la rive”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #346

    Een mahoniehouten D-end table. XIXe eeuw.

    Table D-end en acajou. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More