Other lots in this auction
-
#104E. Dubois
“Jardinière met Afrikaantjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele perforaties.
”Jardinière aux tagettes”. Huile sur toile. Signée . Quelques perforations.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100/180 -
#748
Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.
Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.No longer availableDim. b: 39 - 61 cmEstimate: € 40/60 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883
“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360/400 -
#314
Een houten regulateur. Met sleutel.
Un régulateur en bois. Avec clé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#535
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/80 -
#599
“Abstract werk”. Gemengde techniek op board. Draagt een handtekening: ‘Mogan’. Enkele kleine beschadigingen.
”Travail abstrait”. Techniques mixtes sur carton. Porte une signature: ‘Mogan’.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 320/380 -
#166
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#72
“Le Robinson Suisse”. Een map met pentekeningen.
“Le Robinson Suisse”. Farde aux dessins.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#718
Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.
Un Guan Yin en position debout en terre cuite d’après un exemplaire Tang, et une théière en forme de potiron en faïence, signature à la base.No longer availableDim. h: 30 & 8 cmEstimate: € 80/120 -
#571
Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk meet een Chinees decor van een bloeiende theeboom en een vaas. Gewafelde rand en bloementuilen op de vleugel, naar Qinglong voorbeeld. Oude restauratie aan de vleugel. XVIIIde eeuw en een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.
Grand plat en faïence de Delft à décor chinois d’un arbre à thé en fleurs et d’un vase. Aile rainurée aux bouquets de fleurs sur l’aile, d’après les exemples de Qinglong. Ancienne restauration à l’aile. XVIIIe siècle. Ainsi qu’un grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 300/400 -
#538
Een opiumpijp van hout, veriserd met koperen monturen en met acht ivoren plaquettes, versierd met personages in een landschap.
Une pipe à opium en bois, décoration de montures en cuivre et huit plaquettes en ivoire, personnages dans un paysage.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80/100 -
#639
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Medio XXste eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Mi- XXième siècle.No longer availableDim. 61,5 cmEstimate: € 60/100