Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.

“Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.

« Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.
Dim. 67 x 54 cm
SKU: 2202220454.
Category: Grafiek.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #454
Estimate: € 260 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #324
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Détresse”. Een lithografie”. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Détresse". Une lithographie ». Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 45 x 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #9
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.

    "Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #519

    “Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.

    "Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.
    No longer available
    Dim. 59 x 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #299

    “La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.

    « La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #294
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.

    « Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 48 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #479

    “Marilyn”. Een zeefdruk naar het werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.

    « Marilyn ». Une sérigraphie d'après l'oeuvre d'Andy Warhol. Édition du Sunday B. Morning.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #592
    Etienne Le Compte
    Period: 1931 - 2010

    “Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.

    " Bali ". Une gravure sur bois de couleur aquarelle. Signée et numérotée 7/25 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #319
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    "Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.
    No longer available
    Dim. 50x40cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #304
    Jos De Swerts

    “De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.

    "Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.
    No longer available
    Dim. 40 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #322
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Le géant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Le géant". Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #69
    Anto Diez
    Period: 1914 - 1992

    “Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/50 buiten de plaat.

    « Paysanne itinérante ». Une gravure. Signée et numérotée 30/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #474
    Janet Treby
    Period: °1955

    “Elysias days”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.

    "Les jours d'Elysia". Une sérigraphie. Signée et numérotée 149/385 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 81 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #292
    Jos De Swerts

    “Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    « Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #29
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314
    Michel De Goeye
    Period: 1900 - 1958

    “Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.

    "Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #224
    Joz. De Swerts

    Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.

    Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.
    No longer available
    Dim. 110 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.

    "Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 1/2 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #639
    Edgard Tytgat
    Period: 1879 - 1957

    “Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.

    "Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Maurits Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    "Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #19
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.

    « Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Ronald Brooks Kitaj
    Period: 1932 - 2007

    “Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.

    "Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 68 x 94 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #609
    Roger Somville
    Period: 1923 - 2014

    “Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 85 / 100

Other lots in this auction

  • #620
    Titus

    Een 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.

    Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet souple.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #616

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348

    Twee grote dienbladen en een schaal van verzilverd metaal. Het deksel van de schaal versierd met een eendenkop.

    Deux grands plateaux et une vasque en métal argenté. Le couvercle du bol décoré d'une tête de canard.
    No longer available
    Dim. 39 x 28; 44 x 33 & 55 x 42 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #183

    “Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.

    "Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #252
    Marthe De Spiegeleer
    Period: 1897 - 1991

    “Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #73

    Een aardewerken schotel met blauw op wit decor van een bloemenmand in het plat. XVIIIe eeuw. Bijgevoegd een aardewerken vaas met blauw op wit Chinees decor. gat in de bodem en randschade.

    Plat en faïence à décor bleu sur blanc d'un panier fleuri au centre. XVIIIème siècle. Inclus un vase en faïence à décor chinois bleu sur blanc. trou dans le fond et bord endommagé.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #101

    “De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.

    "L'âne têtu". Un groupe en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm l: 50 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #580

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,83 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,83 ct.
    No longer available
    Dim. 5,76 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #632

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #518

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #441
    Kaiser Porzellan

    Twee verschillende porseleinen vazen met Japanse decors. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.

    Deux vases différents en porcelaine à décors japonisants. Marqué en bas. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #130
    Baume & Mercier Genève

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.

    Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 19,95 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More