#336
Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
#711
Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#627Jan LuijkenPeriod: 1649 - 1712
#414André GoezuPeriod: °1939
“Genealogie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/35.
#350
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 700/800 -
#648
#583
Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.
#721
Een hoofd van meerkleurig glaspasta.
#688
Paire de personnages dansant en terre cuite polychrome. Une main manque.No longer availableDim. h: 60 & 62 cmEstimate: € 200/240 -
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
#196
Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.
Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 170 x 165 x 60 cmEstimate: € 120/200