Other lots by Peiser
-
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/100 -
Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50/80 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#754André GoezuPeriod: °1939
“Un regard dans la ville”. Litho. Gesigneerd en genummerd 89/100.
”Un regard dans la ville”. Litho. Signée et numérotée 89/100.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#299
Een antieke spiegel, bekleed met gesculpteerd benen plaatjes met Engeltjes en leeuwen en centraal het wapenschild van het Franse koninkrijk en de spreuk “Montjoy Saint Denis”. Enkele manco’s en kleine beschadigingen.
Un miroir antique, décoration de plaquettes en os sculpté, anges et lions et au centre un écusson du Royaume français et la phrase “Montjoy Saint Denis”. Quelques manquements et petits dégâts.No longer availableDim. 84 x 51 cmEstimate: € 200/300 -
#739Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 150/200 -
#514
“Mediterraan”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#393Sadler
Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20/30 -
#530
Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 15,06 gEstimate: € 600/800 -
#326
Twee met leder beklede archiefkastjes, waarbij één met vier laden en het andere met negen laden.
Deux meubles à archives recouverts de cuir dont un ouvrant à quatre tiroirs, l’autre à neuf.No longer availableDim. h: 68 & 84 cmEstimate: € 40/60 -
#221
Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 300/400 -
#503
Schap met Japans lakwerk.
Une étagère en laque chinoise.No longer availableDim. 38 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,73 ct. VVS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,73 ct. VVS1.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1900/2000 -
#47
Drie hanglampen en een kandelaar art deco.
Trois lampes à suspendre et un candélabre Art Déco.No longer availableDim. H: 22-72 cmEstimate: € 30/50 -
#24Bruno DyckmansPeriod: 1920-1998
“Tekenaar”. Sanguinetekening. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1960.
”Dessinateur”. Une sanguine. Signée au dos et datée 1960.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 20/25