Other lots by Dessaucy
Other lots in this auction
-
#257
“Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.
”Bison”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 120 / 140 -
#428
Een Oosterse dolk met metalen gedecoreerde schede.
Un dague d’Orient avec son étui en métal.No longer availableDim. L. 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#511
Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.
Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#156
Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.
Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 178 x 145 cmEstimate: € 200 / 300 -
#566
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290
Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.
Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#424Société Française de Fabrication de Bébés et Jouets
Een antiek popje met porseleinen hoofd en houten armen en benen. Gemerkt.
Petite poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux bras et jambes en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 31Estimate: € 40 / 50 -
#541
Een blauwe porseleinen bloempot. Chinees werk.
Un pot à fleurs en porcelaine bleue. Travail Chinois.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 220° / 240 -
#419
Drie Chinese glazen snuffbottles met verschillende decors. Allen gesigneerd.
Trois flacons tabatières en verre avec décors divers. Signées.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681
Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
Un masque africain en bois et herbe séchée.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#160
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1200 / 1400