Other lots by Hereman
Similar lots by type
-
#795
Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55/65 -
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900/1000 -
#706
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500/1600 -
#401
Een cachepot van bruin geglazuurd aardewerk in de vorm van een kikker. Onderaan gesigneerd ‘Jean Roger’. Parijs.
Cache-pot en faïence à glaçure brune en forme d’une grenouille. Signé sous la base: Jean Roger, Paris.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#773
Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40/60 -
#412
“Jongen en meisje bij een waterput”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
“Garçon et fille près d’un puits”. Groupe en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#748
Een art deco vaasje van aardewerk met een meerkleurig bloemenmotief in reliëf. No. 625.
Vase art déco en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. N° 625.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 55/60 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#435
Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#738
“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#744
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee theepotten in de vorm van een aap en een tabakspot met een decor van schepen. We voegen er een terracotta groep in de vorm van een vissersfamilie aan toe, getiteld “Il faut partir”.
Lot de faïences polychromes comprenant deux théières en forme d’un singe et un pot à tabac décoré de bateaux. Nous ajoutons un groupe en terre cuite représentant une famille de pêcheurs et intitulé “Il faut partir”.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#790
“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120/140 -
#751
Een Vietnamese vrouw van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Femme vietnamienne en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/90 -
#733
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140/200 -
#546
Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460/500 -
#397
Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60/100 -
#8ATA Royal
Een lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.
Lot de pâtes tendres de Gouda dont un vase, un plat et un bougeoir. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#566
Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000/4000 -
#33
Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#690Boch
Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor van Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D.781. Vorm 529.
Petit vase en faïence au décor de fleurs par Catteau. Marque sous la base et numéro D.781. Forme 529.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/130 -
#13
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/240 -
#731
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#373
Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.
Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#88
Een lot aardewerk, bestaande uit vier diepe borden, twee platte borden en een schotel met een blauw ‘OId Willow’ - decor. We voegen er twee borden met historische afbeeldingen aan toe.
Lot de faïences comprenant quatre assiettes creuses, deux assiettes plates et un plat à décor “Old Willow”. Nous ajoutons deux assiettes aux représentations historiques.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#504François Nicolas Martinet
“Le Cravant (rotgans)”, “Rollier de Mindanao (scharrelaar)”, “Martin Pêcheur (ijsvogel)”, “Gelinote mâle des Pyrénées (hazelhoen)”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIe eeuw.
“Le Cravant”, “Rollier de Mindanao”, “Martin Pêcheur”, “Gelinote mâle des Pyrénées”. Quatre cadres contenant des gravures colorées à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 25,5 x 21 cmEstimate: € 200/240 -
#188
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd aan de voet.
Paire de cornets en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles. Vers 2900. Une restauration à l’une des bases.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/250 -
#599
“Hindoe godheid”. Een Tibetaanse tangka in gouache en goudverf op doek. XIXde eeuw.
“Divinité hindou”. Tangka en gouache et peinture or sur toile. Tibet, XIXe siècle.No longer availableDim. 146 x 83 cmEstimate: € 200/300 -
#117
Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#345
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260/350 -
#127
Een reeks van vier hoornvaasjes van polychroom en verguld porselein. Brussel, omstreeks 1900.
Suite de quatre cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#365
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met naamplaatje.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct au prénom.No longer availableDim. 19,69 gEstimate: € 400/500 -
#589Floris Jespers
“Afrikaanse marktscène”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Scène de marché africain”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 380/420 -
#82Hilde Hendrickx
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.No longer availableDim. 51 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#359P. Bosmans
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 118 cmEstimate: € 40/60