Similar lots by type
-
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#209Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930
‘Landelijk zicht bij nacht’, olieverf op doek, getekend Jef De Pauw.
"Rural Night View," oil on canvas, signed by Jef De Pauw. -
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#572De Boeck
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
“Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present. -
#492Charles Dubois
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
"Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century. -
#462Emile Durieux
“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. Signed -
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#444Théo IdserdaPeriod: 1915-1922
“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#539
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
An icon on a panel with 4 images of religious scenes. -
#469Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom. -
#192Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927
“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Sheep Herd". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#592
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
"The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen. -
#472
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#584Luc GoossensPeriod: 1942-1982
“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
"Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens." -
#499A. Schmidt
“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
"Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction. -
#502Floris JespersPeriod: 1889-1965
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
"Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers. -
#562G. De La Garde
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
"Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom. -
#199R. Mulders
“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#504Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed. -
#464Jan van BeersPeriod: 1852-1927
“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
"Lady with flower basket". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#532Els van Rompu
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997. -
#524Jules PostelPeriod: 1867-1955
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#168
Een paar blauw-grijze cassoletten van geaderd marmer met brons vergulde guirlandes en dennenappel bovenaan.
A pair of blue-gray cassolettes of veined marble with gilt bronze garlands and pinecone finials on top. -
#214
“Mathematica en Geometria”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Mathematics and Geometry". Two solid wood-carved panels depicting the sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp. -
#242Anna CuperusPeriod: 1904-1956
“Stilleven met anjers en 2 appels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Carnations and 2 Apples". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#323
Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een piquefleurs gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
A lot of 3 art deco earthenware pieces consisting of a flower frog marked Bergen, a carafe marked Coceram, and a small jug from Dubois. -
#184Frans RosPeriod: 1883 - 1968
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fr. Ros. In vergulde kader.
"Church interior". Oil on canvas. Signed Fr. Ros. In a gilded frame. -
#19Henry William CotmanPeriod: 1876-1938
“The Cathedral, Antwerp”. Potloodtekening. Getiteld en gesigneerd. Diverse tentoonstellingen en uit bezit van de familie van de kunstenaar.
"The Cathedral, Antwerp". Pencil drawing. Titled and signed. Featured in various exhibitions and from the artist's family collection. -
#605
Een 18 kt geelgouden ring met twee profielen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18k yellow gold ring with two profiles set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approx. 0.20 ct. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#216
Een sterk geaderd, rood marmeren zuil in Korintische vorm met bronzen details. Draaibaar tableau bovenaan. Herstelling aan hoekje.
A strongly veined, red marble Corinthian column with bronze details. Rotating tabletop on top. Repair to a corner. -
#272Jan Van Riet
“Stilleven met fruit”. een chromolitho getekend buiten de plaat Jan Van Riet en genummerd 76/110 en gedateerd 1983.
"Still life with fruit." A chromolithograph signed outside the plate by Jan Van Riet, numbered 76/110, and dated 1983. -
#56
Een vintage minimalistisch ladenkastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.
A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs. -
#250
Een 18 kt witgouden ring bezet met een hartvormige blauwe topaas van +- 11,07 ct. en diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. Met certificaat
An 18 kt white gold ring set with a heart-shaped blue topaz of approximately 11.07 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. With certificate.