Similar lots by type
-
#435Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#672Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#4Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.
Quatorze verres en cristal de Val Saint-Lambert. Divers Modèles.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#643Afrikaans masker van gebeeldhouwd en gekleurd hout en met vlechtwerk achteraan. Lwena, Angola en Kongo. Op metalen sokkel.
Masque africain en bois sculpté et peint, cordes tissées vers l’arrière. Lwena, Angola et Congo. Sur socle en métal.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1Een konijn van gebeeldhouwd en gepolijst steen. West-Afrika. Gesigneerd Edward.
Lapin en pierre sculptée et polie. Afrique Occidental. Signée Edward.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#525Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#500“Kosmos Khedive Exquisit”. Een houten reclamepaneel uitgegeven door Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.
“Kosmos Khedive Exquisit”. Panneau publicitaire ed. Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208“De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#754Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#773Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.
Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 50 / 80 -
#611Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#725“Personages”. Olieverf op doek. Naïef Afrikaans werk.
“Personnages”. Huile sur toile. Travail naïf africain.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#475“Fidel en Ché”. Twee marionetten van textiel, leder en geschilderd gips. Geheel met de hand vervaardigd. Zuid-Amerikaans werk.
“Fidel et Ché”. Deux marionnettes en textile, cuir et plâtre peint. Faites entièrement à la main. Travail sud-américain.No longer availableDim. H.45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#583Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#755Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.
Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#372Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#539Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#593“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200 / 300 -
#423Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.
Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#637“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100 / 160 -
#604Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
Modèle en acier d’un Junkers JU52/3m sur pied.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 450 / 550 -
#510“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#530Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#170Een 18 karaats geel gouden ring bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een robijn van ± 0,15 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un rubis de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 400 / 500 -
#330Roskopf PatentEen zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd en gedateerd Milan 1906. 800 ‰.
Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté et daté Milan 1906. 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#731Een Afrikaans masker van ebbenhout en ivoor.
Masque africaine en ébène et ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 160 -
#103Een blauwgepatineerde gietijzeren paraplustaander. Omstreeks 1900.
Porte-parapluie en fonte peinte bleue. Vers 1900.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#450Een paar vazen van roze marmer.
Paire de vases en marbre rose.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#63Een lot van zes verschillende verrekijkers.
Lot de six jumelles différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#297Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#787Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.
Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#582Gheorghe I. AngelPeriod: °1938“Figuren in een leeuwin”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd ‘88.
“Personnages dans une lionne”. Technique mixte sur papier. Monogrammé et datée ‘88.No longer availableDim. 69 x 99 cmEstimate: € 200 / 240 -
#620Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#717“De stervende Galliër”. Een groep van monochroom wit composiet naar de klassieke oudheid.
“Le Gaulois vaincu”. Groupe en composite monochrome blanc d’après l’antique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80

