Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.

Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.

Un bureau en chêne sculpté.
Dim. 118 x 88 cm
SKU: 0402200346.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #346
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #787

    Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.

    Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #416

    Een mahoniehouten magazinerekje op wieltjes.

    Porte-journaux en acajou. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 48 x 42 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #415

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,26 ct. en een centrale robijn van ± 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,26 ct et d’un rubis central de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #774
    B & H

    Twee design hanglampen met roostertjes.

    Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #531

    Twee balustervazen van Chinees porselein met twee oren en met een blauw decor, de ene met kostbaarheden (herstelling aan de bovenrand), de andere met vogels op een bloeiende tak.

    Deux vases balustres en porcelaine de Chine à deux anses et avec décor bleu et blanc, l’un aux objets précieux (réparation au col), l’autre aux oiseaux sur une branche fleurie.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #730

    Een mahoniehouten boekenmeubel in vier niveaus.

    Etagère à livres en acajou à quatre niveaux.
    No longer available
    Dim. 126 x 118 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #318

    Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.

    Paire de candélabres en verre en forme des Sacres Coeurs. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #222

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #777

    Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.

    Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #487
    Ritzenhoff

    Een reeks van zeven bierglazen op voet. Speciale uitgaven met decors van verschillende kunstenaars. Gemerkt.

    Suite de sept chopes sur pied. Editions spéciales avec décors de différents artistes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #39

    “Louis Neefs - 20 jaar later.”. Een affiche uit 1999 naar ontwerp van Alfred Ost.

    “Louis Neefs - 20 ans après”. Affiche de 1999 d’après un dessin d’Alfred Ost.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More