Other lots in this auction
-
#167
Een modern natuurstenen kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd ‘P K’.
Une œuvre d'art moderne en pierre naturelle. Monogrammée P K au dos.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 150/200 -
#682Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.No longer availableEstimate: € 120/230 -
#52
“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#559Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#352Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Mare Librum”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
Mare Librum. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#357Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Twee stillevens op doek. Eén gesigneerd en gedateerd 1990. (61 x 59 cm en 75 x 56 cm).
Deux natures mortes sur toile. Une signée et datée 1990. (61 x 59 cm et 75 x 56 cm).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#348Val Saint Lambert
Twee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.
Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.No longer availableDim. Ø: 12 & 13 cmEstimate: € 35/45 -
#425Ernest Claes
Acht boeken in diverse talen. “Kiki”, Ed. Paris-Bruxelles 1933. “La Vie Joyeuse et Vertueuse du Curé Campens”. Ed. Traducta 1941-1942 (4 exemplaren). “Jeunesse”, zelfde uitgever 1942. “Staré Hodiny” (De Oude Klok in het Tsjechisch). “Pater Cellarius und andere Geschichten aus dem Kempenland”, Leipzig 1957.
Huit livres en différentes langues. “Kiki”, Ed. Paris-Bruxelles 1933. “La Vie Joyeuse et Vertueuse du Curé Campens”. Ed. Traducta 1941-1942 (4 exemplaires). “Jeunesse”, même éd. 1942. “Staré Hodiny” (De Oude Klok en Tchèque). “Pater Cellarius und andere Geschichten aus dem Kempenland”, Leipzig 1957.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#571
Abstracte compositie in groen potlood op papier. Draagt handtekening rechts onderaan.
Composition abstraite au crayon vert sur papier. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 250/350 -
#661Val St. Lambert
Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.
Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 80/120 -
#53Goebel, Germany
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#236
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300/500