Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“geblinddoekt meisje”. Een buste van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
“geblinddoekt meisje”. Een buste van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
Viviou

“Geblinddoekt meisje”. Een buste van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.

Fille aux yeux bandés. Buste en faïence émaillée blanche sur socle en bois. Signé.
Dim. h: 26 cm
SKU: 2610210627.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #627
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #19
    Frans Van Immerseel

    “Op de purperen hei” en “Ik zag Cecilia komen”. Twee ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.

    Sur la bruyère violette et J'ai vu Cecilia venir. Deux Immerseeltjes colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #236

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #133

    Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une série de 3 vases récents en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #45

    Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,55 ct.
    No longer available
    Dim. 6,24 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #140

    Een 18 K geelgouden hanger met in de vorm van een bij.

    Un pendentif en or jaune 18 carats en forme d'abeille.
    No longer available
    Dim. 5,80 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #626

    Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.

    Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.
    No longer available
    Dim. 147 x 87 & 140 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #610
    Goebel, Germany

    “Kozy Kitchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 109-D. Onderaan gemerkt. 1999.

    Kozy Kitchen. Une figurine de biscuit multicolore. N° 109-D. Marqué en bas. 1999.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een Engelse tafel met twee klapbladen.

    Table anglaise à deux abattants.
    No longer available
    Dim. 175 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8

    Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een peper- en zoutstelletje met parelmoer op blaadje (Mexicaans werk), een etui met twaal lepeltjes, een strooilepeltje, suikertangetje en een olie- en mosterdstelletje met geslepen glas. Inclusief lepeltje.

    Un lot en métal argenté, composé d'une salière et poivrière avec nacre sur une feuille (travail mexicain), un étui avec douze cuillères, une cuillère à saupoudrer, pince à sucre et un ensemble d'huile et de moutarde avec du verre taillé. Y compris une cuillère.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #600
    Goebel, Germany

    “Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    “Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104

    “Schepen voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Navires devant la rade d'Anvers à la rive gauche. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Mare Librum”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.

    Mare Librum. Huile sur toile. Signée et datée 2000.
    No longer available
    Dim. 40 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More